Яким має бути інтер'єр квартири?

Інтер'єр квартири має бути:

  • Комфортним
  • Стійким до усадки будинку-новобудови
  • Поза модою або модним наперед-на років 10-15
  • Передавати стан господарів чи створювати їхній стан.

Найбільше хочеться розкрити значення «стійкий до усадки новобудови»: це підбір таких оздоблювальних матеріалів, які допоможуть мінімізувати можливість появи тріщин в ході експлуатації квартири при тому, що ремонтуватимуться сусіди, і ударами, свердліннями, а часом і видаленням несучих елементів даватимуть динамічні навантаження. та інші типи можливих впливів на конструкції будинку, будинок поступово навантажуватиметься тоннами будматеріалів, меблів тощо. Тому щоб максимально забезпечити цілісність квартири, варто вибирати таке оздоблення, яке зміцнює стіни. Приклад тому - облицювання цеглою, плиткою, мдфпанелями, використання декоративних штукатурок, обов'язкове поклеювання склополотна та армування куточків.

Інтер'єр повинен створювати той дизайнер, якому ви дійсно довіряєте, і готові прислухатися як тренеру, що коригує фігуру, або лікарю. Ви ж не кажете лікареві, що вирізати треба трохи більше, але економніше? Або що світла в операційній дуже багато, вам стільки не потрібно?

Інтер'єр повинен створювати той дизайнер, якому ви дійсно довіряєте, і готові прислухатися як тренеру, що коригує фігуру, або лікарю. Ви ж не кажете лікареві, що вирізати треба трохи більше, але економніше? Або що світла в операційній дуже багато, вам стільки не потрібно?

Каким должен быть интерьер квартиры?

Щоб прийняти для себе важливе рішення замовити інтер'єр та підібрати дизайнера/архітектурне чи дизайн бюро, перегляньте кілька реалізованих об'єктів. Хоча б по фото. Потренуйте око, збільшуючи картинку, і розпізнаючи, де справді готовий інтер'єр, а де 3D модель, чи рендеринг красиво створеної картинки. Звертайте увагу на виконання деталей від дизайнерів та будівельників. Вищий пілотаж у виборі – це побувати на об'єктах дизайну інтер'єру, ремонту під авторським та технічним наглядом, та переконатися, що на них все гаразд, і робота відповідає вашим очікуванням.

Бажаєте унікальний інтер'єр?
Продумайте чітке завдання або навпаки, розкажіть тільки про сім'ю та про себе, а грамотний архітектор, дизайнер інтер'єрів відчує можливість Вашої квартири, вивчить Ваші потреби та свої висновки викладе, створивши для початку якісну презентацію перепланування та інших ідей, а потім – грамотний та ергономічний інтер'єр квартири.

Наша команда створює інтер'єр квартир (ще до початку будівництва) у такому складі: архітектор та дизайнер, виконроб, технолог корпусних меблів. У їхньому взаємозв'язку створюються всі ідеї, сам інтер'єр і найчастіше потім (а іноді паралельно) реалізація ремонту та меблювання, так званий закритий цикл, де за всі тонкощі того, що відбувається під час і після Вашого ремонту, відповідальність лежить на одній особі - ТОВ «Інгвар». І, звичайно ж, гарантійне обслуговування.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.