Тут розміщені тільки реальні фотографії реалізованих нами об’єктів. Ніякої підміни фотошопом і візуалізацією.

Дизайнерський ремонт під ключ фото

Для нас готові реальні фото квартир з нашим дизайнерським ремонтом – це і є підтвердження ключового результату : якісного ремонту і комплектації меблями заради повного максимально готового цілісного рішення, не на картинках і візуалізації, а в житті замовника.

Якщо не розбиратися в завданнях – для чого рендери, для чого 3D візуалізації, то саме ними можна і задовольнятися. А тим часом, рендер або візуалізація призначений саме для того, щоб потім готова квартира з дизайнерським ремонтом відповідала проекту.

Фото готових квартир, фото квартир і будинків зі сходами, з дизайнерським ремонтом, зібраними в єдину композицію з усіма деталями інтер’єру і є головним продуктом нашої компанії. Фото побудованої квартири, фото дизайну квартири, фото інтер’єру – ось на що варто орієнтуватися перш ніж вибрати собі дизайн бюро, архітектора, підрядника на ремонтно – будівельні роботи.

Проте і фотографії – не ключовий момент. Краще всього переглядати об’єкти живцем, з можливістю розглянути ті деталі, які фото теж не завжди передає : рівність швів і примикань, елементи великим планом.

Щоб максимально забезпечити вам такі перегляди до виїзду на поточні об’єкти, ми завжди робимо на готових квартирах, будинках фото інтер’єру, загального плану, композиційних рішень і звичайно ж, деталі.

Щоб оцінити якість робіт по фото, зайдіть в розділ нашого сайту “Якість в деталях”.

Фото сучасних квартир, фото інтер’єрів 2020, фото учасників конкурсу “Інтер’єр року” розміщені серед багатьох наших робіт тут, в портфоліо нашого дизайн бюро. Журнальні фото інтер’єрів від таких фотографів, як Тетяна Коваленко, Олексій Колечкин – теж наша гордість. А нашим замовникам рекомендуємо вивчати готовий продукт перед тим, як замовити дизайн – проект, дизайнерський ремонт, по фото готових (побудованих і готових до заселення) квартир, будинків, нежитлових об’єктів.

Прогляньте портфоліо дизайн-бюро:

  1. Прогляньте реалізовані ремонти(реалізовані об’єкти, побудовані квартири, фото реальних квартир, фото реальних будинків, фото квартир і будинків зі сходами і тп).
  2. Прогляньте візуалізацію, 3D моделей, рендеры.
  3. Зверніть увагу на відповідність фото і візуалізації
  4. Відвідаєте об’єкти ремонту живцем.
  5. Виберіть Інгвар, тому що ми завжди забезпечуємо найвищу якість ремонту, технічних рішень, композиційної цілісності Вашої квартири.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.