Кращі ідеї інтер’єрів квартир ви завжди знайдете в нашій візуалізації.

Дизайн квартир і будинків в Києві

Кращі ідеї інтер’єрів квартир ви завжди знайдете в нашій візуалізації. 3D моделей допоможуть вам зрозуміти, підходять або ні вам наші архітектори, дизайнери. Якщо вибирати авторів для свого проекту, грунтуючись на вже виконаних роботах, усвідомлюючи схожість смаків, пріоритетів, філософії побудови інтер’єру, вірогідність, що ви залишитеся задоволені результатом співпраці, збільшується в рази. А якщо ще оцінити деякі проекти з точки зору “візуалізація-реалізація”, картинка стане ще повніша.

І так, навіщо власникові квартири візуалізація, рендер його квартири? Чому дизайн-проект інтер’єру потрібний для вдалого ремонту?

  1. Головна причина замовити дизайн-проект – це створити интерьерную композицію. Красивий інтер’єр квартири або дома- це ідеальне поєднання форми і кольору, яке в цілому відрізняє професійно створений інтер’єр від аматорського. Дизайн-проект квартири, будинку, громадських приміщень покликаний грамотно зібрати в єдине ціле все або большенство побажань до інтер’єру з урахуванням зручності квартири, будинку, громадського простору.
  2. За інженерні мережі, підлогу, стіни, стелю ви платите хоч з дизайном, хоч без, так нехай все буде корисним і красивим!
  3. Дизайн-проект покликаний створити красивий інтер’єр з будь-яким бюджетом. І у будь-якому бюджеті доречна оптимізація фінансових витрат. Архітектор завжди розставить пріоритети: де треба і можна заощадити, а де не можна, знайде ту безпрограшну дорогу оку ключову деталь, яка стане вирішальним акордом усього інтер’єру. При цьому абсолютно не важливо, якою буде фактична ціна цього акценту . Тому що найдорожче в інтер’єрі – це композиція.
  4. Дизайнерські знижки і оптові постачальники. У архітекторів і дизайнерів, є напрацьована десятиліттями база, що зберігає гроші замовникам. Дизайн-бюро, архітектурна майстерня, будівельна бригада завжди мають в розпорядженні вигідніші ціни на усі будівельні і обробні матеріали. Найчастіше грамотна композиція і хороша база можуть зберегти Замовникові від 3000$ і до безкінечності, залежно від вибраних матеріалів і альтернатив співвідношень ціна – якість. Професійний дизайнер, архітектор є ще і хорошим товарознавцем у своїй групі товарів : сантехніці, електро товарам, обробним матеріалам і тп. Завжди можна на чолі купівлі поставити мету бездоганної якості, бездоганної ціни, їх співвідношень, а іноді в гру вступає, на перший погляд, везіння, але найчастіше закономірність, де обов’язково вашому дизайнерові пропонують який – те промо – варіант, пропозиція, від якої не можна відмовитися. Стовідсотково дизайнер може відпрацювати і “повернути” Замовникові знижками усю вартість проекту, а композиційне рішення залишиться в інтер’єрі назавжди.
  5. Архітектор і дизайнер підвищують функціональність інтер’єру, недоліки планувань перетворюють особливо і переваги. Відкривають несподівані для власників нерухомості рішення, ламають стереотипи, виводять смак замовників на новий рівень.
  6. З допомогою дизайн – проекту ви точно знаєте, що повинно вийти в результаті ремонту.
  7. Дизайн – проект і 3д візуалізація – це керівництво для будівельної і одночасно список подарунків від близьких людей, що бажають привітати вас з новосіллям : пуф, прикроватная тумба, світильник. дивіться на свою візуалізацію і складайте список подарунків, нехай це буде ще одним кроком до ідеального інтер’єру і першого свята в новій квартирі – новосіллю!

90% дизайнерських сайтів складаються з візуалізації, і лише деякі мають сміливість викласти фото. А об’єкти свого будівництва і зовсім закривають від стороннього ока. Чому? У багатьох в живу все ще виходить абсолютно відмінний від ідеї проект: там заощадили, там не якісний матеріал, там руку не доклали, там не ризикнули в останню мить з кольором.

Перед вибором тих, хто відповідає Вашим поглядам на якість Вашого ж простору, подивіться, чи все красиво виходить на живих об’єктах: який загальний вигляд, дизайн, практичність готової до заселення квартири. Як виконані вузли, деталі : площини стін, кути, примикання. Особливо показовими завжди будуть шви укладеної плитки, Складки під 45*, примикання паркету до плитки без поріжків і без перепадів.

Не вибирайте дизайнера, який працює для портфоліо, а не для вас: стільці мають бути в першу чергу зручними, а вже в другу чергу – красивими. Обидва показники первинні.

Найсміливішим нашим клієнтам в магазині диванів ми зав’язуємо очі і записуємо на відео їх відчуття. Потім звіряємо із зовнішнім виглядом модельного ряду. Відмінна гра, що допомагає зробити правильний вибір.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.