Вартість дизайну будинку чи квартири

Багато хто стоїть перед спокусою не платити за дизайн, покладаючись на свій життєвий досвід, побачивши різну красу у світових готелях, у друзів, на красивих картинках Інстаграм. Проте вже в готовому інтер'єрі стає зрозуміло, чи створювався він самостійно власниками будинку, чи з проектом, професійним супроводом та заздалегідь запланованим результатом.

Різниця очевидна, і вона полягає у композиційній цілісності кольору та форм, зручності та ергономіці, контролі якості самих ремонтних робіт, а також у більш раціональному розподілі бюджету, і як наслідок, економії до 10, а іноді і до 20-30 тисяч доларів, що п'ятиразово виправдовує вартість дизайну.

Не раз наші складання бюджетів та розрахунки доводили, що економія з дизайнером перекриває вартість його послуг, і замовник отримує ексклюзивний стильний дизайн інтер'єру, а на знижках та знаннях спеціаліста деяких прийомів та матеріалів вартість дизайну виходить не тільки у нуль, а й у плюс, при цьому забезпечивши ідеальну композицію інтер'єру будинку.

ЩЕ ОДИН АСПЕКТ ПИТАННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ - ЦЕ ВЕЛИЧЕЗНИЙ РОЗЛІТ ЦІН НА ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ.

Як тут орієнтуватися та кого вибирати?

Дивитись портфоліо дизайн-студії, дизайн-бюро: навіщо платити за те, що не подобається, навіть якщо це недорого?
Дивитися, що саме входить у вартість дизайну: якість композиційних рішень передають візуалізації, креслення мають бути наповнені деталями, порахованими метражами (стін), літрами (фарби), погонними метрами (підсвічування, плінтусів), специфікаціями; Якщо Ви домовилися про повні специфікації, повинні бути посилання на конкретних продавців, забезпечення знижками, а в процесі будівництва ви зможете сплюсувати всі знижки, щоб побачити свою економію. Перед підписанням договору просіть подивитися зразок проекту та ставте багато питань щодо його змісту.
Дивитись збудовані, завершені дизайнерські ремонти, об'єкти- спочатку в портфоліо, потім з виїздами на живі об'єкти. Звернути увагу на візуальну відмінність фото готових дизайнерських ремонтів і візуалізацій, рендерів, дизайнів, які так і залишилися комп'ютерними картинками. Вміти знаходити відмінність, щоб красиві картинки без досвіду реалізації не відволікали від головного завдання – отримати ідеальний дизайн у себе вдома, як результат завершеного якісного дизайнерського ремонту.
Відвідайте живий об'єкт. Подивитися якість стін та стелі, якість укладання плитки, якість виготовлення меблів, як наживо виглядає композиція інтер'єру з наших дизайн-проектів. Також під час візитів на об'єкт ми зможемо побачити живі приклади, де господарі заощадили, що зробили бюджетно, але при цьому виграли тощо.
Відвідати соцмережі керівників, лідерів дизайн-бюро. Там можна оцінити комунікацію, тематику, інтереси, цінності, що робиться зараз тощо.
ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ЦІНА НА ДИЗАЙН ПРОЕКТ КВАРТИРИ ЧИ ДОМУ

Ціна проекту формується за квадратний метр і буває різною від сукупності послуг, від 30 до 50 доларів у нас, у бюро INGVAR, і від 20 до 150 доларів на дизайнерському ринку України.

На ціну впливає попит, досвід, кількість побудованих об'єктів, готовність показати дизайнерський ремонт поточних об'єктів (на будь-якому етапі нам нема чого приховувати від потенційних замовників і є чим пишатися).

Склад проекту, наповненість інформацією та його зрозумілість. Склад виконавців. Наявність чи відсутність авторського та технічного нагляду. За окрему плату (при необхідності) потрібно розробляти конструкції – для посилення частини будинку, збільшених прорізів, для додаткових перекриттів, для отворів у перекриттях тощо. Проект системи «розумний дім», вентиляції та кондиціювання, проект енергоефективних технологій, встановлення теплового насоса тощо.

Вибираючи виконавця проекту, дизайнерського ремонту, підрядника для інтегрування інженерних спецсистем, завжди розпитуйте про кейси, досвід робіт, застосування прийомів на інших об'єктах. Це допоможе краще зрозуміти, наскільки Вам підходять Ваші потенційні підрядники. І нехай Ваш вибір буде найкращим для Вас.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.