Вибрати дизайн-бюро та замовити ремонт під ключ у Києві та у сусідніх містечках поруч з Києвом планує кожен власник квартири в новобудові або щойно збудованого  будинку. 

Найкращі дизайнери Києва та найдосвідченіші будівельні бригади України, об’єднані спільними ідеями у нашій команді, збудували разом  у Києві не менше 3-5 об‘єктів кожен у різних творчих поєднаннях, тому є злагодженими партнерами, котрі мають спільні амбітні цілі-зробити наступний будинок або квартиру кращою за попередню. 

Для цього ми розробили стратегічний план спільних дій дизайнерів, архітекторів, будівельників та інженерів, який  мінімізує помилки, втрату часу та фінансові витрати на Ваш ремонт під ключ квартири чи будинку.  При цьому завдяки ідеальним дизайнерським рішенням та найвищій якості робіт, досконалим  технологіям та послідовності їх виконання, завдяки взаємоконтролю архітекторів-дизайнерів-будівельників та чек-листу, де прописані точні інструкції, щоб не пропустити важливих дрібниць, які можуть призвести в подальшому до експлуатаційних незручностей, переробки деяких вузлів і тп, дизайн та ремонт квартири під ключ,чи ремонт будинку під ключ щоразу ше більше вдосконалюється. 

Кожна наша будівельна бригада  тримає зв’язок з групою меблевиків, яку очолює наш технолог меблевого виробництва: кухонь, шаф, тумб та столів. Навіщо? Щоб посеред ремонту можна було зробити обміри для старту виготовлення меблів, а в разі потреби дати один одному додаткові вимоги чи умови подальших монтажів. Наприклад: більше заглибити виводи каналізації та водопостачання для того, щоб пральна машина чи посудомийка певного габариту, яку обрали меблевик, архітектор та замовник, помістилися в нішах чи меблевих секціях. 

Таким чином питання технічних нюансів, прискорення підготовки та монтажних робіт меблів, спільна відповідальність перед замовником усієї команди дають бажаний результат, оперативність та узгодженість дій, а стильній дизайн інтер’єру вашої оселі з візуалізацій та креслень перетворюється в завершений дизайнерський ремонт. Фото завершеного ремонту квартири в Києві ми найчастіше робимо лише після повної комплектації- дизайн, ремонт, виготовлення меблів та наповнення інтер’єру декором, посудом, текстилем- усе це ми не лише організовуємо для замовників, а й плануємо переїзд, уповноважуємо  повірених перевізників та організаторів простору забезпечити пакування, переведення та розпаковку Ваших речей, і наостанок залишаємо вам інтер’єрний подарунок та список інших подарунків з артикулами та  магазинами для ваших рідних та друзів, які матимуть бажання відступити від формальних подарунків  та принести дійсно потрібні та підходящі речі.

РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ ТА ЙОГО СКЛАДОВІ

Перший крок до вдалого ремонту квартири, будинку чи комерційної нерухомості – ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ.  Щоб зберегти Ваш час, вже перша зустріч відбувається з користю: на Вашому або на нашому поточному об’єкті. Якщо ми зустрічаємося у Вас, мажмо змогу обговорити планування, оцінити готовність квартири чи будинку  до прийняття її у забудовника, одразу знайти і запропонувати цікаві корисні рішення, виходячи з планування та розміщення об’єкту. Завжди поєднуємо підписання договору та обміри. 

Якщо перша зустріч відбувається на нашому об’єкті, ви отримуєте наглядну інформацію, наскільки  будівництво відповідає проекту, отримуєте технологічні та композиційні коментарі про планування, підбір матеріалів, швидкість виконання робіт, кількість будівельників для одночасних робіт, інженерний склад, авторський та технічний нагляд і тп. Ми проводимо невеличкий практикум про впртість матеріалів, про те, де не доречна, і де цінна оптимізація  бюджету. 

Здебільшого проект до 100м2 включно виконується за 4-8 тижнів, його темпи дуже залежать від оперативності прийняття проектних рішень замовником, від точного попадання ідеї у побажання та смаки. 

Після здачі проекту починається РЕМОНТ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ. Або РЕМОНТ БУДИНКУ. Найчастіше замовники обирають для цього нас, щоб найкраще реалізувати кожну ідею. Бо хто, як не автор проекту найкраще подбає про максимально точну його реалізацію? Отже, ремонт під ключ  розпочинається після підписання договору на реалізацію дизайн-проекту- дизайнерський ремонт квартири, будинку, комерційних приміщень. В межах першого тижня після підписання договору та отримання авансу наша команда організовує доставку матеріалу, формує план закупок для замовника, розпочинає роботу з демонтажа стін для перепланування. Поки тривають демонтажні роботи, до виконання робіт готуються електрики та спеціалісти з опалення, вентиляції та кондиціювання. 

Найменша і най розповсюджені га послуга від останніх- прокладання трас для подальшого встановлення кондиціонерів, але якщо ви хочете забезпечити себе чистим свіжим повітрям, а висота приміщень дозволяє прокладання вентиляційних каналів, то улаштувавши сучасну приточно-витяжну каналізацію, ви забезпечите собі не лише гарний інтер’єр, але й здорове та безпечне перебування у вашій оселі, що продовжить ваше щасливе життя та додасть здоров‘я та довголіття вашій родині, бо у легенях не осідатимуть пилинки та мікро частки бруду, пір’їнок і тп. 

Далі черга чорнових підготовчих робіт- оштукатурювання стін, влаштування гіпсокартоної стелі та інших коробів, гідроізоляція, знешумлення та утеплення: віконних примикань, розеток у зовнішніх стінах, санвузлів. Одразу після висихання штукатурки в санвузлах виконується розведення мереж холодної та гарячої води, каналізації. 

Авторський нагляд на наших об’єктах виконує архітектор або дизайнер. управляючий будівництвом. 

Ремонт квартири під ключ передбачає підбір та доставку чорнових матеріалів без залучення замовників, а от чистові оздоблювальні матеріали обираються спільно-дизайнером, виконробом та замовником. Але нічого хвилюватися- ви обираєте, як організувати цей процес: або ми надаємо усі зразки у зручне доя вас місце, або здійснюємо онлайн-замовлення, або ж обираємо 2-3  дні для  спільного вибору та затвердження матеріалів зі специфікації, відвідавши шоуруми чи торгові центри. В будь-якому варіанті усі подальші турботи про доставки беруть на себе наші співробітники, а замовнику залишається лише оплатити послуги доставки та підйому, і через деякий час прийняти роботи. Усі будівельні процеси супроводжує ще один напрямок нашої роботи: комплектація. Це обов’язкова умова злагодженості проекту та реалізації. На що це впливає? На правильність закупок. Наприклад, діаметри та форма отворів у керамічній плитці мають відповідати накладкам комплектуючих сантехніки, освітлення, електрофурнвтури. Будь-яка неточність має наслідки, яких майже неможливо позбутися без видимих слідів. Таких прикладів та нюансів дуже багато, а ціна дизайнерського ремонту залежить і від складу відповідальних спеціалістів за ремонт під ключ, і від рівня кваліфікації , і від усього набору запобіжних заходів, щоб не допустити помилок, виправлення котрих забирає час, трудові та фінансові ресурси. 

Плануєте замовити
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ
РЕМОНТ?
Залишіть заявку
Ми з вами зв'яжемося!
Ми знаємо, як втілити ваші мрії в реальність.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.