Хто найкраще може реалізувати ремонт під ключ?  Власник та дизайн-студія, що має будівельні бригади, досвід у ремонті інтер’єрів, креативний та технічно грамотний підхід і велике портфоліо реалізованих ремонтів.

 Для організації такого завдання потрібно замовити дизайн інтер’єру.  Окрім візуалізацій та креслень-найємнішої та важливої ​​частини проекту, дизайн включає в себе  усі специфікації, кількість оздоблювальних матеріалів, а дизайн з оптимізацією бюджетів ще артикули для зручності закупівель, підібрані на певний бюджет.  (А це економить іноді до 50% вартості оздоблювальних матеріалів.)

 Готовий дизайн-проект – це основа, за якою можна розрахувати вартість ремонту під ключ.

 Над цим завданням працює кошторисник, виконроб та архітектор.  Результатом є перелік всього необхідного для закупівель, вартість чорнових та чистових робіт, підрядних робіт-наприклад, розсувні перегородки, двері, душові кабіни.  Далі-комплектація меблями, текстилем, посудом та декором.

 І так, сучасний ремонт квартири під ключ від нашого дизайн-бюро включає

 • Дизайн інтер’єру квартири чи будинку
 • Розрахунок вартості ремонту згідно проекту-кошторис на ремонт квартири під ключ 
 • Демонтаж-монтаж стін згідно перепланування
 • Розведення інженерних мереж
 • Зашивку стяжки, шліфування, вирівнювання підлоги
 • Чорнову підготовку стін та стелі
 • Чистове оздоблення
 • Встановлення дверей, перегородок, душ-кабіни та тп
 • Встановлення декоративних елементів
 • Установку сантехнічного та електроустаткування
 • Організація клінінгу *
 • Монтаж корпусних та м’яких меблів*
 • Монтаж штор, жалюзі, ролет *
 • Організація переїзду *
 • Складання списку інтер’єрних подарунків на новосілля з артикулами

Скільки вартує ремонт під ключ?  Ремонт квартири під ключ можна зробити в будь-якому бюджеті, проте базова підготовка стін і стелі з дотриманням усіх технологій починається приблизно з 200 $ на роботи за квадратний метр по підлозі і приблизно така ж сума витрат на чорнові будівельні матеріали 150 $ -200 $.  Так відбувається і для бюджетних, і для найдорожчих ремонтів.  Різниця в ціні в рази з’являється в обробці – плитка за 150 грн і за 5500 грн за метр квадратний.  Загугліть для інтересу найдорожчу плитку.  Душовий металевий піддон за 700 грн та кам’яний модний за 1000 євро.  Або виготовлення того ж душового подіуму з плитки за 5000-10000 грн (залежить від складності виготовлення борту, зливу та тп).

 Стіни під шпалери і під фарбування або штукатурку теж вимагають різного ступеня підготовки, а для досягнення рівня кутів і площин, для попередження тріщин використовуються однакові прийоми, однакові матеріали для дорогих і демократичних дизайнерських ремонтів.

 На ціни ремонту під ключ також впливає майстерність сантехніків, електриків, малярів, мулярів, плиточників, майстрів укладання підлогових покриттів і тп.  На ціноутворення впливає якість інструментів, оновлення, комплектація, рівень точності.

Ремонт квартири під ключ: терміни і технологія

 Що впливає терміни виконання ремонту?  Де відбуваються простої?  Як уникнути і чи потрібно?

 Один з головних факторів – самі господарі новобудови.  На щастя все менше і менше у світі ремонтів самодурів із 90-х, які самі не знають, чого хочуть чи змінюють бажання щомісяця.  Зараз рівень замовників виріс до чіткого прогодження та слідування проекту , а це дуже позитивно впливає на швидкість ремонту.  Ключове: вибери хорошого підрядника і не змінюй рішень.

 Фактор 2: присутність у команді всіх фахівців: електрик, сантехнік, маляри, муляри, плиточники тощо.  Уміння вибудовувати графіки послідовних і паралельних робіт, не  заважати один одному і дотримуватися технологій.

 Третє: швидкість висихання стін після вологих процесів.  Найдовше сохне штукатурка.  Для прискорення в осінньо-зимовий період необхідно використовувати додаткові агрегати (сушіння, вологоуловлювачі), провітрювати приміщення в плюсову температуру.  У мороз різкі перепади температур призводять до тріщин. Але зимою для природнього висихання після вологих процесів працюють включені радіатори опалення, вологоулавлювачі, допоміжні обігрівачі тощо. Шпаклівки, склополотно і тп сознуть значно швидше.

 Ще один важливий фактор-своєчасні замовлення всіх комплектуючих з урахуванням очікування певних позицій, якщо такі заплановані.  Замовлення корпусних меблів після виконання шпаклювальних робіт, не чекаючи фінішу, значно прискорює новосілля.  Щоб уникнути зриву термінів, варто фіксувати старт обмірів, а також результати обмірів, щоб якість стиків меблів зі стінами була максимально високою.

Як вибрати підрядника для послуги « ремонт під ключ у києві»

 Завжди рекомендуємо дивитися портфоліо готових робіт.  Це перший фільтр.  Далі-потрапити на об’єкт, що будується.  Без цього ніяк.  Не соромитися перевірити кути та площини стін.  Звернути увагу на якість швів та кутів плитки.  Подивитися дизайн-проект і звірити його з ремонтом: чи є розбіжності?  Оцінити порядок на об’єкті, запахи, стан інструментів.

 Дослухатися до рекомендацій друзів під час вибору підрядника.  Обговорити пару-трійку технічних питань.  Відвідати рекомендовані шоуруми та магазини з підрядником та дизайнером і звіритися у смаках.  Енергетика, доброзичливість, партнерство дадуть кращі результати, ніж жорсткість, дистанція, явна недовіра чи лукавство.

Плануєте замовити
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ
РЕМОНТ?
Залишіть заявку
Ми з вами зв'яжемося!
Ми знаємо, як втілити ваші мрії в реальність.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.