Кількість кімнат: 1
Площа: 45 м2
Рік: 2020
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Окремо стоїть будинок площею 45 м2, як архітектурний проект, був задуманий дачею і дуже сучасним місцем для відпочинку, для бюджетного будівництва і швидкої реалізації, але при цьому основне завдання проекту – вмістити весь функціонал будинку, цілорічний обігрів і можливість постійного проживання.

Проект невеликого будинку можна використовувати для загальноприйнятої нарізки земельних ділянок по 4-10 соток, а будівництво такого гостьового будинку поруч з основним можна розглядати як інвестицію для оренди. Його будівництво окупиться за 3-4 роки і далі буде працювати на прибуток за умови швидкого будівництва без покупки землі.

Стиль – східний мінімалізм. Основне завдання – ремонт та дизайн інтер’єру з невеликим бюджетом. У будинку розміщена спальня, кухня-їдальня з вітальнею, душ, санвузол, гардероб.

Сучасна обробка і монохром приверне модників, що стежать за трендами, а значить вартість оренди буде трохи вище стандартної.

І хоч розмір має значення, особливо в нерухомості, однак за рахунок неординарності і якості реалізації проекту цей будинок буде набирати попиту серед холостяків і молодих пар без дітей або з однією дитиною.

Проект і дизайн будинку був розроблений для будівництва з сіп-панелей, що дає можливість звести його за 2-3 місяці, і так само швидко завершити обробку. Такі будинки набрали популярності в Україні, і вже відкрилося безліч заводів по виготовленню сип-панелей, що сприяє швидкому розвитку такого типу будівництва будинків. Проект, дизайн і будівництво маленького будинку – завдання нескладне і здійсненне. Хороший старт для молодих людей або як перший інвестиційний внесок в нерухомість для оренди.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.