Кількість кімнат: 3
Площа: 111 м2
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Представляємо вам завершений ремонт квартири “під ключ” з трьома кімнатами, площею 111 м2. по нашому дизайн-проекту.

Над створенням інтер’єру працювала команда з 2 чоловік: архітектор і дизайнер. Реалізувала проект наша бригада будівельників у складі 4 малярів, 2 електриків, 2 плиточників, 2 сантехніків.

Підписали новий контракт і я, один з авторів проекту, на наступний день купила собі сукню темно-зелену.

Проект був приречений – новий колір в гардеробі для мене означав тільки одне … ..

  • За тиждень візуалізацій з кресленнями і день роздумів ідеальних замовників – Олександра та Вікторії зелений колір сміливо увірвався в подальшу долю інтер’єру: так з’явилося поняття «п’яна бібліотека», де всі полички замість рівних стануть розкосими (одна з двох відсутніх поки деталей, замовлена, і скоро буде встановлена). Колір бібліотеки, взятої в величезну гіпсокартонну раму, задавав тон і характер.
  • За допомогою перепланування ми позбулися непотрібного холу: частина його площі збільшила зал, а друга частина перетворилася в стильний прохідний гардероб, не позбавлений архітектурних форм і гарного смаку. Найцінніше в ньому – 2 функції: місткість – більше 3 м з двостороннім складуванням і він же, гардероб, є секретним тунелем від вхідних дверей в приватну спільну частину квартири, минаючи гостьову зону квартири, на випадок, якщо хтось із пари влаштував дівич-вечір з мелодрамами та вінішко або футбольно-пивну вечірку. Збільшили гостьовий санвузол і обладнали його прально-сушильної машиною. Об’єднали кухню з вітальнею, а ось з запроектованою розсувною системою вирішили почекати (друга нереалізована деталь інтер’єру на даний момент). Заставні для неї встановлено, а подальшу її необхідність покаже побут – адже сім’я вже обживає свої апартаменти. Батьківську спальню перепланували в свій особистий гардероб господині. Дитяча спальня розділилася на дві міні зони: особистий простір з ліжком, великою шафою, поки що ігровим столиком, а в майбутньому-письмовим столом, і місце для тусовки подружок-принцес з диваном і телевізором, і місцем для гостьового сну. Так само тут зможуть заночувати бабуся з дідусем.
  • Ванна в графітових тонах-виняткове місце для релаксу. Тому безліч полиць придумані тільки для засобів краси і духів.
  • Велика насолода – ходити босяком по укладеній тут натуральній дерев’яній підлозі: дубовий паркет-масив різної ширини завжди природно теплий, а фаска з чотирьох сторін стає мінімассажером для ступень. Приємно повідомити про ціну такої насолоди: вилка цифра – від 1359 грн / м2 (шириною 120 мм) до 1780 (при ширині 170 мм), що орієнтовно в два рази дешевше від ринкових цін і дешевше самого недорогого зразка з епіцентрі .

Головне завдання наших проектів – берегти. Берегти бюджети. Берегти простір. Берегти час замовників. Про простір розповідають фото, а час замовників задіяли тільки для обговорення деталей проекту, регулярних оплат покупок декору, меблів (можна було електронні перекази, але хотілося взаємного обміну очікуваннями) і для отримання хороших емоцій від того, що відбувається на будівництві. За 3 місяці роботи і 1 місяць комплектації було не більше 10 зустрічей.

Тепер про гроші. За рахунок дизайнерських знижок зекономлено на дорогий плитці більше 35000 грн, на сантехніці і опаленні 32000 грн, на паркеті 97000 грн, на брендових корпусних меблях – 30000 грн за рахунок знижок і прямих поставок від виробника (паркет і меблі). За рахунок часткової заміни брендових меблів виготовленням власними виробничими можливостями нашого підприємства (гардероб спальні, полки і прихований шафа за узголів’ям батьківської ліжка, а також двосторонній загальний гардероб) збережено ще 42000 грн.

Декор спальні цеглою: замість 35 € за 1 м2 взяли найпростішу цеглу по 4,50грн за штуку, розпиляли його, і вийшло 2,25грн / шт, адже використовували дві сторони цегли. Таких прийомів багато, проте самі показові цифри вже дали результат, який перевершив очікування замовника. Судіть самі: вклад в проект і супровід вартістю 25 $ / м2 (25х111 = 2775 $) повністю окупилася дизайнерськими знижками, скажімо, на покупці досить дорогої плитки та сантехніки. Або паркету. Або меблів. Загалом, наші архітектори і дизайнери в 3-5 разів виправдовують і повертають Вам вартість проекту, і при цьому створюють унікальну композицію і ергономіку простору. Приємно витримувати відразу 3 пріоритети під час проектування: композиційна завершеність, можливість в реалізації (самим же потім будувати!), Оптимізація бюджетів. Дорого оку, а не гаманцю – наш перший і улюблений постулат.

Ну і звичайно, про якість робіт. Всі кути квартири мають 90 *

Всі кути в плитці зрізані під 45 *

Плитка покладена зі швом 1мм.

Вся підлога виконана в одному рівні, без перепадів і сполучних деталей-порогів, переходів і тд. за допомогою деформаційного силіконового шва.

Квартира обесшумлена по стелі та стінах, що примикають до сусідів.

Всі стільниці примикають до стін під кутом 90 *, шви ідеально рівні і не закриваються пластиковими плінтусами і тд. Шви опрацьовані силіконом.

Інгвар – це професійна команда, яка жодного разу не змінювала свої реквізити, жодного разу не відвідувала судові засідання, і пережила всього один переїзд ближче до метро (2 хвилини ходьби від метро і завжди доступна парковка). І все це за 17 років досвіду.

І, звісно ж, портфоліо наших робіт чекає на вас в розділі фото готових ремонтів, в розділі «реалізовані проекти» ви побачите фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.