Площа: 280 м2
Рік: 2021
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
1 (1)
1 (2)
1 (3)
1 (9)
1 (10)
1 (11)
1 (12)
1 (13)
1 (14)
1 (15)
1 (16)
1 (17)
1 (18)
1 (19)
1 (20)
1 (21)
1 (22)
1 (23)
1 (24)
1 (25)
1 (26)
1 (27)
1 (28)
1 (29)
1 (30)
1 (31)
1 (32)
1 (33)
1 (34)
1 (35)
1 (36)
1 (37)
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Преміум дизайн будинку – мінімалізм в чорно-білому монохромі для молодих айтішників, Київ 2 021

Замовити дизайн інтер’єру преміум-класу в ідеальних обставинах має безліч переваг: легка і конструктивна комунікація з замовником, творча свобода, на яку не впливає вартість дизайнерського ремонту, тому що немає ліміту на ціну дизайну, оплачуване варіативне проектування, відсутність часових меж, про що домовилися перед стартом.

Це найдовший проект – на півроку, в процесі якого смак замовника змінювався під впливом наших бесід і ілюстрацій, спільних екскурсій по стильних шоурумах, інших фото готових дизайнів квартир, де сильні гравці ринку, партнери-виробники, влаштовували нам з замовником майстер-класи та практикуми, перегляди, і просто стильні дизайн -знайомства. Це дизайн інтер’єру і його реалізація, в якому беруть участь кращий архітектор, виконавці ремонтних робіт, а також вузькопрофільні фахівці і топ-дизайнери інтер’єру: дизайн та ремонт будинку під ключ передбачає обробку рідкісних кам’яних слябів висотою до трьох метрів, систему «розумний будинок» і управління кожним електроприладом поза домом (забули вимкнути плойку і раптово згадали посеред наради – просто натисніть кнопку телефону і відключіть розетку), управління світлом і навіть кольором з будь-якої точки світу – завдяки безлічі кольорових підсвічувань інтер’єр будинку має властивість змінювати настрій і тональність – від нейтрального білого до пристрасного червоного або життєствердного зеленого. Це один із способів змінювати чорно-білий монохром першого поверху. Так-так, з перших слів замовник дав зрозуміти, що оперуємо тільки двома кольорами: чорним і білим. І тільки потім акуратно почали додаватися невеликі, але яскраві сплески кольору, дизайнерські інтриги, елементи сміливості та неординарності.

Підігрівало наш творчий азарт і те, що насправді дизайн двох однакових за площею, плануванням і розташуванням будинків був відданий двом різним бюро, ми змагалися за кращий дизайн будинку у вишуканості, композиції, комфорті з невідомим суперником, який проектує сестрі нашого замовника, а навколо наших двох проектів велися дискусії і обговорення у великій впливовій сім’ї.

Ремонт будинку передбачав новітні системи очищення повітря і води, а вентиляція і кондиціювання настільки технологічні, що сусідські замовники теж залучили наших інженерів-партнерів – в результаті дизайнери різні, а ось виконавці інженерної частини проекту одні, наші.

Знайомтеся, найкраща компанія з передовими технологіями вентиляції, опалення і клімат-контролю Lüft.

Але повернемося до дизайну.

Перший поверх будинку починається з вхідної групи, гардероба і величезного дзеркала в підлогу. Нестандартна скульптурна шафа з першої хвилини заявляє про те, що дизайн будинку буде інтригуючим і захоплюючим, і навіть загальноприйняті рішення будуть переосмислені і подані до реалізації в новому сучасному, індивідуальному баченні.

І так, пройдемо по широкому коридору в кухню-вітальню, минаючи поки кабінет господаря будинку, кімнату няні і сауну.

Дві зони одного простору пов’язані одним величезним кам’яним островом для великого кола за вечерею і для емоційного насиченого спілкування у великій компанії. Поруч монохромна кухня з п’ятиметровим рядом побутової техніки, не менш місткий кухонний ряд зі стільницею, однак без верхніх ящиків, а нижні висувні ящики розселені і під островом, ширина якого виходить за загальноприйняті рамки, 200 мм. Бар захований за каміном, ближче до острова, проте диван і камін з широкою полицею-підставкою знаходиться в трьох кроках від стратегічно важливого куточка, і влаштовувати яскраві тусовки для друзів і сім’ї буде зручно. Диван направили в бік їдальні, для більшого кола спілкування, і сходів, уздовж яких ігрова TV-зона, невід’ємна частина дозвілля українських айтішників, що впливають на міжнародний ринок.

Кожен фрагмент цього будинку – селфі-зона, з ненав’язливими стильними елементами: ось неоновий улюбленець сім’ї – французький бульдог ……

Вікно на сходах облаштовано лежанкою з підігрівом, де можна, не сильно відриваючись від компанії, відокремитися з гаджетом, книгою або келихом вина.

Дизайн сходів – окреме побажання молодого чоловіка. Підсвічені сходи з живою зеленою стіною з моху і рослин – особливий дизайн. А от інші питання молодий чоловік делегував своїй коханій жінці та майбутній дружині.

З родзинок першого поверху варто виділити невелику інфрачервону сауну на чотирьох, а ось кімната – перше приміщення, де похитнулися принципи чорно-білого інтер’єру, далі вкраплення кольору дозволялися все легше і легше.

Монохром зберегли в головній спальні другого поверху з особистим гардеробом і санвузлом, але для обробки останнього заздалегідь закупили насичено темно-зелений камінь – єдиний колір крім чорно-білого на всі 50 м2 особистого простору, третина з якого служить гардеробом.

Кабінет господині будинку доповнений теракотово-винним мотивом, а розмита крапля блідо-блакитного прикрасила санвузол при гостьовій кімнаті, який стане колись дитячою.

Ось так і відійшли від чистого монохрома, приблизно зберігши і посиливши всі побажання замовників.

Елітний дизайн будинку та сучасний дизайн сходів в інтер’єрі – це тонка композиція і прихована дорожнеча, без явних елементів шику, блискучих люстр і патинування золотом, що пішли в минуле. Архітектори та Топ-дизайнери інтер’єру створюють свої проекти, знаходячи лаконічність і досконалість форм, маючи на першому місці якість матеріалів, зберігаючи при цьому максимальну функціональність будинку і персоналізацію особистого простору.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.