Рік: 2021
KL1
KL2 титул
KL3 титул
ENT2 (1) титул
B1 Fin
B2 Fin
B3 Fin
B4 Fin
K1 Fin
K2 Fin
K3 Fin
K4 Fin
K5 Fin
CH1 Fin
CH2 Fin
CH3 Fin титул
CH4 Fin
ENT1 (1)
ENT3 (1)
ENT4 (1)
BTH1.1
BTH2.1
BTH3.1
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Ніжний модний дизайн інтер’єру квартири в Києві (СОЛОМ’ЯНКА)

Новий мінімалізм дуже відрізняється від того, що встиг стати стандартним : поєднання дерева і світлих тонів, акценти на формі дивана, дерев’яні рейки, підсвічування ніш з вбудованими шафами – це вже масовий підхід. Наш індивідуальний модний дизайн квартири в світлих тонах відрізняється величезною увагою до композиції і поєднанням мінімальних колірних вкраплень в загальний світлий (а комусь навіть в темний) тон інтер’єру. Не потрібно витрачатися на пишні декоративні штукатурки, дивовижні світильники, достатньо однієї лише дорогої композиції (простих поєднань) і бездоганної якості виконання дизайнерського ремонту.

Що створює цей неповторний мінімалізм в дизайні? Легкий майже прозорий основний фон, мінімум форм, нестандартні поєднання акцентів і елементів, що створюють характер інтер’єру, незважаючи на всю ніжність дизайну. Суперечливі відчуття м’якості і спокою апартаментів і в той же час сили і міцного стрижневого характеру господарів – затишний стильний дизайн квартири підкреслює сумісність цих протилежностей, і ми отримуємо найцінніше: потрібну енергетику , яка підлягає лінгвістичній передачі емоцій від інтер’єру. Найголовніший фокус цього дизайну в тому, що на очі не трапляється ніякого дизайну: жодного декоративного елемента, жодної видатної деталі: все тільки за рахунок з’єднання в одне ціле.

А тепер детально про проект.

Квартира площею 124м2 належить родині з 3 чоловік: молоді батьки і дівчинка молодшого шкільного віку. Раніше квартиру розділили на дві, для двох молодих сімей брата і сестри, а наше завдання – знову організувати один великий сучасний простір після розселення, повністю змінити дизайн.

Інтуїтивно обрали світлі, але не білі стіни і стелю. NCS 1000N – назвемо цей колір світло-сірим, або, як назвав його замовник, не білий.

Колір обережно втрутився в цей інтер’єр у вигляді дизайнерських меблів, сантехніки, і зовсім небагато в освітленні. Чисті лінії, багато благородної порожнечі, скромна чарівність буржуазії, де все зрозуміло без слів і пафосних дрібниць в аксесуарах.

А тепер залишимо лірику і підійдемо до завдання «стильний сучасний дизайн квартири – ціна. В даному випадку ми говоримо про деякі цифри для втілення проекту. За стіни, підлогу і стелю Вам доведеться платити і з дизайном, і без дизайну, а ось те, що обробка стін цієї квартири не передбачає молдингів-багетів, а може бути просто пофарбована (більш бюджетний варіант) або оформлена монохромною штукатуркою, надає їй  вишуканості і прихованої дорожнечі, не вимагаючи додаткових витрат. Далі позначимо тільки те, що відрізняє наші апартаменти від стандартних:

  • Освітлення

 

  • Сантехніка

Освітлення квартири складається з базового загального світла і акцентів, які забезпечують унікальність інтер’єру. Базове освітлення будь-якої нашої квартири коштує 30000-60000 грн і залежить від бренду. Акцентні елементи з невеликим бюджетом стартують від 1300 грн і, при можливості, до 13000 грн за одиницю.

Сантехніка для ніжного стильного інтер’єру має не тільки утилітарне практичне значення: вона унікальна і артова. І при цьому ціна синього і теракотового унітазів стартує від 9500 грн до 18000 грн, за два 18000-36000 грн. Змішувач в борт ванни – 6000-25000 грн, а сама ванна 12000-20000 грн.

Душ, як на візуалізації 40000-60000 грн, маленький умивальник з тумбочкою від 27000, кольорова кераміка на порядок дорожче. Змішувачі зі стіни (прихованого монтажу) відомих брендів, які гарантують якість, стартують від 6000-8000 грн, але вдається знаходити і в два рази дешевше, якщо брати не бренд і бути готовим до замін, а це за підсумком дорожче економії на змішувачі: розібрати плитку, поміняти змішувач, знову укласти плитку. І найскладніше навіть не в роботах і матеріалах, а в тому, що на дрібні роботи без сервісних зобов’язань сучасні майстри погоджуються вкрай рідко і без всякої терміновості. Тому все-таки рекомендуємо відомі бренди.

Всі корпусні меблі для квартири понад 100 м2 може обійтися 20000-30000 $ (різниця в матеріалах і брендах), вартість м’яких меблів має різницю ціні в 2-3 рази. В середньому хороший невеликий диван або ліжко стартує від 32000 грн.

Існує думка, що ремонт квартири вимагає бюджету 50-60% вартості самої нерухомості, але ця цифра регламентується проектом і можливостями майбутнього господаря.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.