Рік: 2021
B1 титул
B2
B3
Cab 1
Cab 2
Cab 3
Cab H1
Cab H3
Cab H2
CH1
CH2 титул
CH3
CH4
K1
K2
K3
K4 титул
Ent1
Ent3
Ent2
Ent4
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Трендовий дизайн інтер’єру дворівневої квартири в Києві, ЖК Кришталеві Джерела, 2021

  • А якщо мені не сподобається? – каже замовник.
  • А мені якщо не сподобається? – відповідає йому дизайнер.
  • Слона на стелі можна розмістити красиво, – кажуть в Інгвар.

Цей вигаданий діалог відображає суть одвічної боротьби за розуміння смаку та краси і говорить про навички дизайнера зробити все, як хоче замовник, і при цьому не зрадити себе. Знайти ті самі поєднання, і в тій кількості, щоб замовник залишився задоволений, і щоб дизайн відповідав духу та поглядам автора. Виконати трендовий дизайн 2021 (класика, мінімалізм і ар-деко), спираючись на смак замовника, виявилося цілком можливим, хоч виникали моменти суперечок, боротьби за стиль, зупинок для м’якого виходу з невдоволення замовника.

І так, тема для роздумів і висновків – гарний стильний дизайн інтер’єру очима замовника і архітектора, якщо вони дивляться в одну сторону або навіть якщо в різні.

Що бачить замовник, на що орієнтується, перш ніж замовити модний дизайн? На чому формується смак і досвід?

  • Що зробили у себе друзі, як відремонтовані готелі і тд.
  • Картинки з пінтереста, які підбираються виходячи з поглядів і уподобань замовника, а значить, нічого не впливає на розширення поглядів.
  • Картинки з гугла, які виходячи з особливостей сео-просувань, демонструють не об’єктивну інформацію, а можливості кожної дизайн-студії.
  • соцмережі, в яких відсотків 20 стоять стильні інтер’єрні рішення, а решта – жах, який псує людський смак.
  • міфи, що все з журналів і кіно- настільки дорого, що замовник не впорається.

Звичайно, все вище перераховане небезпечне тільки для малої частини замовників, більшість з наших, і в цьому наш з ними спільний успіх, – правильно надивившись, розбираються в трендах на рівні хорошого смаку, і отримують свій ідеальний індивідуальний затишний стильний дизайн квартири або будинку, тому що довіряють і прислухаються до рекомендацій професіоналів, готові переглядати свої погляди після аргументів. Ідеальний тандем замовник-архітектор / дизайнер – відкритий і партнерський. Коли дизайнеру немає приводу жартувати над тим, що відбувається під час проекту, а замовники не боятися, що його не почують, його інтер’єр зіпсують, дизайн квартири не буде радувати. Є безліч прийомів, як реалізувати стильний дизайн-проект, якщо в ході роботи стане ясно, що смаки у замовників і архітектора / дизайнера різні, але найідеальніший варіант рішення, – знаходити собі подібних: сміливих, неординарних, або спокійних, послідовних, передбачуваних архітекторів / замовників, чиї смаки збігаються. Служить для цього портфоліо дизайн-бюро, в якому розміщені фото реалізованих дизайнів, дизайни з візуалізацією.

Ми не викладаємо в портфоліо тільки кращі роботи, ви можете розраховувати саме на такі ж за характером і стилістикою, щоб не було обману очікувань.

І про квартиру. Її висота була вирішальною при виборі та купівлі, адже саме за рахунок майже п’яти метрів від підлоги до стелі ми спроектували додатково до двох кімнат ще два кабінети, які розмістили антресольно вздовж коридору.

За бажанням замовників з кухні і спальні в кабінети йдуть двоє окремих сходів, треті ж сходи в дитячій – до спальної зони дочки. Були відкинуті ідеї із загальними сходами для двох кабінетів і тема крихітних гвинтових сходів. Трохи збільшили санвузол, зробили дві ніші в дитячу для шаф з коридору.

Хлопці позначили три улюблені стилі: класика, мінімалізм і ар-деко. Такий мікс можна було відводити в будь-який напрямок, і ми вибрали домінуючим дизайн мінімалізм. Також обговорювали колірну перевагу: загальний білий фон, сміливі фарби в деталях, графіт і золото, якого ми уникали в загальному концепті, але дозволили багато в кабінеті із зоною релаксу господині, доктора наук у сфері лінгвістики, чий вибір був пов’язаний з любов’ю до турецької культури і викладанням турецької мови у відомому вузі Києва. Перший наш улюблений варіант кабінету не обрали – замовниці він здався сухим і надмірно діловим, з недостатньо закритим натяком на схід.

Але ми віримо, що в ході якісного авторського нагляду ми ще повернемося до обробки кабінету господині, і її Схід буде ідеально виражений в кожній деталі.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.