Кількість кімнат: 3
Площа: 103 м2
Бюджет ремонту $ 15 450
Завдання Створити багато простору, збільшити площу квартири, використовувати багато світла, зробити дорогий ремонт при оптимальному бюджеті. Квартира повинна передавати характер і захоплення господарів.
АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ КВАРТИРИ
  1. Стіни вхідної зони виконані в керамічній плитці під камінь, що надає квартирі фундаментальності і робить її зносостійкою;
  2. Багато стінового LED-освітлення;
  3. Для інтер’єру використано багато дерева;
  4. Для підсвічування фактурної плитки санвузла виготовили репліку італійського дзеркала з підсвічуванням, вартістю в п’ять разів дешевше від оригіналу.
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ

Спочатку планування 3-х кімнатної квартири мало один серйозний недолік: нераціонально розподілена площа квартири у співвідношенні коридор – кімнати: при 3-х кімнатах проектувальник примудрився зробити 3 коридори. Погіршилася ситуація несучою стіною, яка розділила два паралельних коридору. Щоб виправити становище, ми організували технічне обстеження будинку з існуючим на той момент плануванням, провели конструктивні розрахунки для значного збільшення існуючого отвору в несучій стіні та організації ще одного отвору, і як наслідок збільшення корисного простору, який з коридорів перетворився в єдину велику гостьову зону.

Кожен вид документації – перепланування, конструктивні рішення, тех. обстеження розроблялося сертифікованими архітекторами і інженерами. На проект отримана вся необхідна документація, тому що в даному випадку проводилася реконструкція об’єкта. Фінішем узгоджувальної діяльності стала декларація про готовність об’єкта.

Під час реконструкції на об’єкті проводилися зварювальні роботи зварювальником 5 розряду. Див.фото. Фіксувалися приховані роботи.

Для оздоблення стін у вітальні була обрана найпростіша цегла, а його кладка була нарочито брутальною, для більш виразної фактурності. Декоративні пристельові елементи і перегородка з дерева додали простору виразності і контрасту.

Яскравим акцентом дитячої кімнати стали світильники «Рибки» ручної роботи. Архітектором було продумано кожну дрібницю: композиція верхнього освітлення (LED-cтрічки і вбудовані круглі світильники) плавно переходили в тонкі алюмінієві профілі, до яких були приєднані «зграя» рибок. «Рибки» так сильно сподобалися діткам, що для них це було головною мотивацією для переїзду.

(див. квартиру-близнюк «7-я» в портфоліо).

Портфоліо наших робіт чекає на вас в розділі фото готових ремонтів, в розділі «реалізовані проекти» ви побачите фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.