Кількість кімнат: 3
Рік: 2021
заглавная 2
0823 B 2048
0783 A 2048
0691 A 2048
0670 с 2048
0644 C 2048
0586 A 2048
заглавная
0569 B 2048
0529 A 2048
0508 B 2048
0484 A 2048
0738 A 2 2048
0534 B 2048
0472 B 2048
0453 B 2048
08551 B 2048
0839 B 2048
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Дизайн і ремонт трикімнатної квартири архітектурна студія «INGVAR” створювала для сім’ї, що вміщає три покоління: власники – чоловік і дружина, мама господині квартири, і двоє дітей молодшого шкільного віку. Це означає, що збільшити кухню-вітальню за рахунок кімнати ніяк не можна.

Ми знаємо, хто робить найкрасивіші дизайнерські ремонти в Києві, і хочемо, щоб наш дизайн і ремонт був як на фото з Вашого портфоліо,- так заявили хлопці на першій зустрічі, і ми не могли їх підвести.

Перед стартом проекту сім’я обговорила не тільки головні завдання, а й кольори своєї квартири. Тому складаючи техзавдання, ми відразу підібрали і доклали до проекту вже конкретні номери фарби.

Синя кухня-вітальня і м’ятна спальня, нюдова дитяча і лавандова кімната старшої мами Наталії Василівни – ось що вийшло в результаті.

Але повернемося до старту дизайн-проекту. Крім об’єднання балкона з кухнею і невеликого поглиблення нішею в дитячу кімнату ніяких інших перепланувань затишний дизайн квартири не передбачав: всім потрібні окремі кімнати. Той факт, що в квартирі потрібно грамотно вирішити загальну дитячу для двох різностатевих дітей, підвів нас до вбудованих ліжок з можливістю закритися вуаллю. Окремі шафи для одягу, окремі столи для уроків і окремі стелажі для книг і іграшок з особистою відповідальністю за порядки, – рівноправність, і навіть особисті кордони молодших, дотримані максимально.

Тепер обговоримо кухню-їдальню і за сумісництвом вітальню кімнату. Кутові кухонні меблі трохи вище традиційних, 950 мм, – в родині всі модельного зросту, і в завданнях було зробити точно такі самі меблі по висоті, як в старій квартирі.

Композиційно це дуже лаконічні місткі меблі з двома пеналами по краях – для холодильника з одного боку і для духової шафи в завершальному блоці. Невелика скляна перегородка – це не данина моді, а необхідність: відразу за духовкою диван і зона відпочинку. Тому розділити їх дуже важливо, щоб диван не паскудився в момент приготування їжі. Є в межах кухні ще прихована стінова ніша для морозильної камери, яку зробили в колір світлої цегляної стіни, поставили на металевий каркас, а під нею влаштували місце зберігання овочів і фруктів.

Красива кухня-вітальня повинна бути місткою, багатофункціональної, затишною і практичною. Тому підлога тут – плитка з підігрівом, зона кухні об’єднана з обідньою, диван і телевізор для релаксу в глибині біля вікна, а якщо диван розкласти, на ньому повинна поміститися вся сім’я. Звичайно, фото красивої кухні-вітальні демонструє, що вона не тільки зручна і багатофункціональна, але і добре композиційно складена: всі відтінки і фактури доповнюють і підсилюють один одного, а цегляні стіни, як декор, ми виконали трудомістким, але дуже ефектним способом. Найдешевшу цеглу розрізали на три частини по товщині, викинули середину, а обидві сторони цегли – лицьову і чорнову – використовували для облицювання з подальшою шпаклівкою і фарбуванням. Такий прийом дає можливість не тільки заощадити, але ще і отримати неповторну фактуру.

Спальня батьків виконана в м’ятному кольорі, в мінімалізмі, з величезними кутовими шафами і декоративним колом над узголів’ям для освітлення, за що декор жартома назвали німбом.

Варто відзначити натуральну підлогу в спальнях і частково в коридорі – ходити по дереву завжди приємно і є відчуття масажу, – паркет і паркетна-дошка завжди краще покриття, хоч і більш примхливе в експлуатації. В даному інтер’єрі ми бачимо світлий натуральний дуб з прозорим покриттям масло-воском. Мабуть, підлога тут – найдорожчий з елементів оздоблення, але дерево задає тон і важливість всьому інтер’єру, збагачує його і робить благородним, стильним та затишним.

В цілому інтер’єр квартири  вийшов світлим, мінімалістичним, з великою кількістю місць зберігання і виразною місткою кухнею-вітальнею. А після переїзду сім’я замовила новий дизайн-проект і дизайнерський ремонт – для старої квартири, яка тепер готується під здачу в оренду.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.