Площа: 51,6 м2
Рік: 2020
Завдання

Квартира площею 51 м2 повинна стати великою - це завдання номер один.

Люди, що тут проживають, повинні себе почувати VIP-персонами - це два.

Результат має перевершувати вкладення - це три.

Tetris Real 03
Tetris Real 04
Tetris Real 05
Tetris Real 13
Tetris Real 14
Tetris Real 28
Tetris Real 11
Tetris Real 12
Tetris Real 10
Tetris Real 26
Tetris Real 09
Tetris Real 25
Tetris Real 07
Tetris Real 16
Tetris Real 17
Tetris Real 18
Tetris Real 19
Tetris Real 20
Tetris Real 21
Tetris Real 22
Tetris Real 23
Tetris Real 24
АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ

Частина 1. Дизайн-проект квартири під оренду.

Сімейна пара замовила дизайн-проект квартири в момент старту творчої діяльності молодої архітекторки Вікторії Цвєлих, це був її третій проект і фінішний невеликий об’єкт. Дизайн передбачав не студію, а окремі приміщення спальні і кухні-вітальні, а для відчуття великого загального простору замість глухої стіни використовували композицію зі скляних перегородок. Пластику форм приміщень створювали геометрією багетів, об’єднуючи класичні і нестандартні композиційні рішення. Разом з рамними багетами, в поєднання включали меблеві рішення, багато дзеркал в холі і в ванній кімнаті.

Сміливий теракотовий і зелений – основні кольори дипломатичної ділової квартири в центрі міста, що були покликані створити її сильною і харизматичною, яка б вигідно відрізнялася в потоці світлих, схожих один на одного, інтер’єрів.

Дизайн-проект квартири під оренду створювали спільно з власниками нерухомості, беручи до уваги побажання за кольором і функціоналом, але додаючи несподіваних деталей, сміливості і зухвалості інтер’єру.

ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ

Розповідаючи про дизайн квартири для здачі в оренду, хочеться відзначити, що всупереч всім правилам, в голові архітекторки спочатку зібралися дрібні деталі: темно-зелені підвіконня в один колір зі стінами, східна гілка з пташкою. Пізніше ця пташка отримає сором’язливе ім’я «наша дівчинка». А самі дзеркала і скляні перегородки стануть ключовими гравцями цього інтер’єру.

Замовники, навіть зважившись на скляну перегородку, хвилювалися про її необхідність. Раптом людям буде незручний такий огляд обох кімнат і того, що в них відбувається? Додавали впевненості думки про штори на цей випадок. Однак вся дизайн-студія була впевнена, що в кінці ремонтних робіт і комплектації квартири до штор не дійде. Так і сталося: оформляючи вікна, сім’я не без наших переконань прийшла до висновку, що не можна ховати за шторами такі красиві перегородки в чорних рамах і всі залишилися дуже задоволені цим результатом та відкритим простором кухня-вітальня-спальня.

І так як вся творчість відбувалася тут на енергіях нового і раніше незбагненного, всі сумніви приводили до відповіді на нові ідеї замість «ні» – «так!»

Так з’явився у ванній фрагмент картини Кавароцці Бартоломео «Святе сімейство зі святою Катериною» (1587-1625 рр). Архітекторка задумала використовувати фрагмент знаменитої роботи, як фреску. І після дискусії про її потрібності в приміщенні санвузла, замовники поїхали в подорож. Так співпало, що цю роботу хлопці побачили в музеї Прадо (Мадрид, Іспанія), що і стало вирішальним у відповіді на питання «бути чи не бути».

Дзеркальні стіни у ванній замість рядового дзеркала навпроти умивальника збільшують не тільки простір, але і кількість світла, а дзеркальні двері дають можливість провести всі спа-процедури, бачачи себе в повний зріст. Випробувавши один раз таку зручність, кожен захоче повторити дзеркальну стіну у ванній кімнаті від підлоги до стелі не тільки для краси, а й як функціональний елемент інтер’єру.

По приїзду сім’я затвердила дизайн-проект з історичним фрагментом картини і незабаром будівельна бригада від нашого бюро приступила до дизайнерського ремонту квартири.

Дизайн, ремонт, комплектація об’єкта, а також виготовлення корпусних меблів виконала дизайн-студія «Ingvar”. Роботи по комплектації тривали трохи довше запланованих термінів, але при добре виконаній роботі термін стає менш важливим, коли результат того вартий.

Фото готового дизайнерського ремонту ви можете побачити в нашому розділі портфоліо «фото реалізованих об’єктів». А нам, безумовно, хочеться похвалитися якісно виконаною роботою – комплексом послуг “дизайн і ремонт квартири”, які допомогли родині відмінно і швидко здати ділову стильну квартиру в центрі міста за пристойну орендну плату, і це означає, що вкладення швидко повернеться власникам з гарним прибутком .

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.