Кількість кімнат: 1
Площа: 44 м 2
Бюджет ремонту 18600
Рік: 2021
Завдання

1. Застосовувати прості кубічні форми мінімалізму.

2. Підкреслити чоловічий стиль.

3. Ніші під тумбу і телевізор, вбудовані елементи.

4. Розумний будинок, яким можна керувати з телефону.

ЖК «Варшавский», ремонт Киев (Монохром)
заглаваная
в конце
в конце 3
в конце 2
1698 B 2048
1655 O2 2048
1655 A 2048
1619 A Crop 2048
1594 A 2048
1565 A 2048
5
4
3
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Наша будівельна бригада на чолі з архітекторкою Вікторією Переп’ятенко завершила дизайнерський ремонт квартири, і тепер ми пропонуємо вам фото реалізованого дизайну квартири, щоб порівняти візуалізацію і реалізацію дизайн-проекту.

Ніжний мінімалізм в дизайні інтер’єру абсолютно відповідає очікуванням замовника, але в цілому, готовий дизайнерський ремонт “під ключ” реалізований з невеликими коригуваннями в процесі ремонту. Чи внесемо зміни в дизайн-проект для його кращої реалізації? Питання компромісу і доречності змін. Якщо добре і чесно налагоджена комунікація з замовником, будь-які зміни будуть внесені коректно і без шкоди всій концепції. У нашому проекті під час замовлення меблів обидві сторони вирішили замість шпону в спальні залишити фарбований МДФ для цілісної загальної картинки і ще більшого монохрома, який планується освіжати і варіювати за допомогою текстилю.

Однак, все по порядку.

Перепланування квартири передбачає демонтаж-монтаж стін для зручного розташування кухонної пенальної групи, що переходить в гостьову шафу при вході в квартиру. Там же із шафами замаскований вхід у ванну кімнату, двері до стелі того ж кольору здаються ще однією секцією меблів. Ближче до вбудованої кухні, яка займає зовсім маленький кут всієї кімнати, в пеналі схований холодильник, і поруч з ним, за два кроки від стільниці, ми бачимо духовку і мікрохвильову піч. Фасади дверей отримали фірмовий колір нашої архітектурної студії

S 7000-N. Полюбилося нашим замовникам поєднання габаритної плитки українського виробника «Zeus” кольору “графіт», що дає кухні відчуття скульптурності, немов вона вирізана з однієї цільної брили. Цей відмінний композиційний ефект має ще один важливий плюс, він досконалий, як бюджетне рішення, адже ціна дизайнерського ремонту складається з деталей, на яких можна або не можна оптимізувати вартість дизайнерського ремонту. Така істотна деталь, як обробна плитка, в даному випадку керамограніт, вартістю до 500 грн за метр як мінімум вдвічі зменшує витрати на обробку фартуха кухні та ванної.

Ще один момент для оптимізації бюджету-покриття для підлоги. У квартирі покладений якісний німецький ламінат. У порівнянні з деревом коштує він удвічі дешевше, а зовнішній вигляд вельми, як видно з фотографій, непоганий. До того ж з укладання підлоги також можливо економити, тому що для не паркету: не купується додатково фанера, клей для фанери і паркету, ну і саме укладання ламінату відповідно вийде дешевше паркетного укладання з фанерою. Ці та інші моменти, зібрані в єдину нитку в послузі авторський нагляд, дають відмінний результат в аспекті ціна дизайнерського ремонту і оптимізують бюджет дизайнерського ремонту. Так ми бачимо, що найдорожче в інтер’єрі- це композиція, і її можна виконати в будь-якому бюджеті.

Насправді багато майбутніх господарів бояться приступати до ремонту, і вже тим більше, дизайнерському ремонту, розмірковуючи про те, що це дорого. Насправді ж, за стіни, підлогу, стелю ви платите і з дизайном і без дизайну, але дизайн-проект допомагає створити композицію і при цьому зберегти в багатьох випадках бюджети, і, таким чином, окупає свою вартість, залишаючи замовнику ідеальну ергономіку, зручність, стиль, затишок.

Замовити дизайн інтер’єру і ремонт квартири комплексно завжди раціональніше, адже буде єдина відповідальна сторона, а значить всі питання і завдання можна вирішувати за допомогою однієї людини: менеджера Вашого проекту.

Ціна дизайну з фото 500 $ (див. Дизайн Інтер’єру)

Ціна дизайнерського ремонту, включаючи сантехніку, плитку, міжкімнатні двері, освітлення і wf-електрофурнітуру, 18600 $

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.