Кількість кімнат: 1
Площа: 41,6 м2
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Головним завданням для молодої сміливою дівчини Марії було переїхати! Мати свій особистий простір, яке підпорядковувалося б її способу життя, смаку, було б таким же сильним, лаконічним і при цьому витонченим, як і вона сама. Важливою складовою завдань був придуманий Дизайн інтер’єру з невеликим бюджетом.

Ще від господині були заявлені прагматизм і місткість, функціональність квартири, а від архітекторів Ігоря Цвєлих і Олесі Перепятенко – збільшення простору, зносостійкість і грунтовність, позачасовий інтер’єр, щоб і через 20 років він був актуальним.

Сцена перша. Планування.

 

При вході створили маленький двосторонній гардероб. Збільшили багатофункціональну кухню-вітальню об’єднавши її з балконом. Перегородку між кухнею та спальнею частково демонтували, а піноблоки замінили склом.

Всього пара квадратів вхідної зони, задали візуальний напрям в гостьову частину квартири. Натяком позначений вхід в гардероб і абсолютно замаскований санвузол за дзеркальними дверима прихованого монтажу в дзеркальній стіні. Ці елементи точно розставляють планувальні пріоритети. Дзеркальна стіна праворуч від входу і кілька скляних полотен зліва покликані візуально збільшити квартиру і додати більше повітря. Додаткова функція таких стін – зносостійкість і легкість в догляді. А ось дзеркало на кухні, теж від підлоги до стелі по одній горизонталі з кухонними меблями, через скляні елементи стіни відображає в глибині спальню, потім частково вітальню, частину самої кухні, де раніше розташовувався балкон, і таким чином з деяких ракурсів однокімнатна квартира виглядає як трикімнатна ..

Сцена друга.

Форми, геометрія і бюджет. Тільки лаконічні форми.

Білі стіни і їх відображення задають квартирі якусь скульптурності. Ми не відволікаємося на колір і ще більше відчуваємо форми. Найдорожче в квартирі – композиція. Адже дорого – це про смак, а не про гроші. Бюджет проти вишукувань. Дошка масив українського виробника і плитка для підлоги Зевс об’єдналися в непорушний союз, і дорогий вид дерева підсилює керамогранітну частину підлоги, а лінія склепіння двох матеріалів випадково створила свою концептуальну геометрію, посилену ефектом відображення. Кухонні меблі і фартух з’єдналися в один колір за допомогою плитки під камінь того ж виробника, тому знову форма стала головною домінантою інтер’єрного рішення. Конструкція барної стійки продумана таким чином, щоб зібрати до 6 чоловік гостей, розклавши її. Римські короткі штори – не тільки данина тренду: вони допомагають максимально зберегти затишок і сантиметри простору, що не виступаючи за рамки конструкції вікна в загальній зоні. Спальню же прикрашають класичні штори, додаючи ще більшою монохромности інтер’єру.

І так – спальня. Дві деталі – вбудована непомітна шафа, ліжко. Інше віддано простору. Ще одна графа красивого збереження бюджету: цегла по 3,5 гривень нарізана плитами з двох сторін. Уклали за узголів’я ліжка і на стінку під кухонним вікном. Підкреслюємо фактуру складним багатошаровим кольором. Ще недавно Кривенький цегла перетворився в дорогу неповторну фактуру. Підсвічувати спрямованим світлом циліндричних стельових світильників або LED-смужкою – на вибір і під настрій господині.

Сцена третя. Світло.

Підкоряючись філософії лаконічності, джерелами світла стали тільки прості лаконічні форми: сфери, циліндри, прямокутні LED-стрічки. Однак при уявній простоті освітлення кожна зона, за винятком гардероба, має своїх 3-4 сценарію. І перед фінішем – про зміни. Квартира продумана фоном для настрою господині. Адже героїня тут одна, і інтер’єр повинен відповідати їй. Варто тільки змінити текстиль і декор – простір заграє будь-яким відтінком тренда і характеру.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.