Кількість кімнат: 3
Площа: 93 м2
Бюджет ремонту $ 17 670
Завдання Мета дизайнерського ремонту - Об'єднати вітальню з кухнею і балконом. Знайти місце для гардероба без шкоди квартирі. Використовувати елементи класики, мінімалізму. Ремонтні роботи вести абсолютно без участі замовника.
АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ КВАРТИРИ
  1. Виконано перепланування та об’єднано в єдиний простір коридор, вітальню, кухню і балкон;
  2. Натуральний мармур в квартирі, як основний домінуючий елемент з експресивними виразними лініями;
  3. Дерево на підлозі в натуральному кольорі (дуб), а різноширока дошка додатково збагачує його;
  4. Декоративні 3D панелі акцентують увагу на зоні перегляду телевізора. А сам величезний телевізор буде закріплений на спеціальних кронштейнах, наскрізь просунутих крізь стіну і закріплених з двох сторін.
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ

Ці замовники попросили зробити ремонт онлайн, дистанційно, як завгодно, але майже без їх участі до моменту декорування.

Декорування та меблі зайняли рівно 1,5 місяця. Ми встигли за цей час встановити декоративну штукатурку під метал, створити в дитячій розвиваючу картину хлопчикові до 3 років, яку теж малювала дитина (ну майже дитина – випускниця і в той же час абітурієнтка КІСІ)

Паркет укладали 2 дні, і я з гордістю скажу: краще нас цього не робить ніхто в Києві! Навіть якщо вам ввижається реклама, підкреслю: вона чесна і правдива!

Особливу увагу бере привертає величезний простір, здавалося б, не такої вже великої квартири – це заслуга дзеркальних стін, яких тільки в зоні вхідної групи 3 елементи. Не менш значущими є так само підвіконня, відкоси із дзеркала в батьківському санвузлі. Навколо дзеркальної теми було багато суперечок: як мити? навіщо так багато? У компромісному рішенні на 2 дзеркала архітектор поступився замовникам, а інші деталі замовники прийняли на користь дизайну.

Квартира залишилася в очікуванні свого кінцевого результату – м’яких меблів, столів, штор, інших значущих деталей інтер’єру, які з’являться тут через рік, коли сім’я замовників знову приїде в Україну.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.