АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ:

Архітектурні особливості квартири (виконане перепланування залишимо без характеристик, як виняток)

  1. Красива фактура цегли у багато разів ефектніша за клінкерну плитку, в 5-10 разів дешевша за м2.
  2. Дзеркальна стіна збільшує простір, а її лофтового обрамлення і підсвічування створюють смачний вигляд з порога квартири.
  3. Зварна металева перегородка служить візуальним роздільником, але не ріже простір, виглядає набагато дорожче, ніж коштує.
  4. Керамічна плитка підлоги вітальні, кухні, коридору та санвузлів дуже схожа на паркет, ділянки з теплою підлогою додають комфорту квартирі.
  5. Однотипність покриттів у всій квартирі створює цілісний простір, єдиний зв’язок.
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Робота над цією квартирою була бездоганно злагодженою, в сім’ї панує взаємоповага, схожі погляди, тому і наша майстерня, і сім’я мала чітке уявлення про майбутні клопоти, а також поділ відповідальності: дружина Ірина ставила перед нами фінансові завдання і межі, чоловік Ростислав вирішував з архітектором питання дизайну, матеріалів, включаючись в усі деталі об’єкта. Крім перепланування квартира насичена деталями індивідуального виготовлення: декоративна металева перегородка вхідної зони, дзеркальна стіна з рамою і підсвіткою, цегла, різана під клінкерну плитку, все це додавало тонкої кропіткої роботи, але давало абсолютно виправданий результат. І на завершення – на етапі меблювання з просто куплених були тільки стільці і обідній стіл, інше – позиції на замовлення. Загальна вартість ремонту до заселення, включаючи техніку і меблі склала до 40000 $. У тому числі оформлення 4 вікон до 30000 грн.

Фінішні цифри найчастіше є нашим пріоритетом перед іншими архітектурно-будівельними компаніями, тому що наш дизайнерський ремонт квартири з меблями бюджетніший, ніж у інших просто ремонт, навіть не з усіма оздоблювальними матеріалами. При цьому якість наших матеріалів і робіт завжди чудова.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.