Кількість кімнат: 1
Площа: 47 м2
Деталі проекту:

З Інною я познайомилася, коли в її квартирі вже завершувалися малярні роботи – виводилися кути, площини стін і тд. Однокімнатна квартира з Т-подібним розташуванням кухні і спальні щодо коридору не вимагала перепланування, і навіть найменша зміна конфігурації простору була вже неможливою, так як обсяги виконаних робіт перейшли за половину.

Бригада будівельників приїхала з батьківщини господині квартири, і на подив легко прийняла несподівану появу групи архітекторів і дизайнерів посеред будівництва. (Хочеться сказати про єдиний за 19 років випадку, коли майстри виявилися настільки професійними і світлоголовими хлопцями, що зустріч на об’єкті дала нам постійних надійних компетентних будівельників в нашу команду)

Наше завдання полягало в тому, щоб вартість дизайнерського ремонту була дбайливою і щоб в результаті оку було дорого, а гаманцю – доступно. Тому вирішили 90% стін фарбувати. Ми збільшили всього на пару квадратів кількість плиток на кухні, в результаті вся стіна з вхідними дверима отримала ефект кам’яної. Перевитрата в 2000-3000 грн дав ефект дорогої вишуканості, керамічна плитка, схожа на відшліфований до блиску камінь, не перетворилася на фартух, а виступила монументальним стіновим елементом, і ось зовсім малими засобами загальний рівень вартості ремонту кухні виріс в рази. Теперь про замовні меблі. Щоб не зменшувати внутрішній габарит холодильника і його вартість, зупинилися на стандартному. І раз він не вбудований, ми його об’єднали з кухнею, залишивши сам алюмінієвий фасад. Решта сховали пеналом з полицею зверху. Дерев’яні фасади нижнього корпусу виконані в натуральному дубі. Верх – світло-сірий. Головнае прохання по кухні було про те, щоб ніяких верхніх ящиків при вході праворуч, але саме там намічалося розташування мікрохвильовки. За нашим планом корпус мікрохвильовки повинен був бути яскраво-червоний, теракотовий або пильно-рожевий, але волею Інни він залишився в монохромному.

Кухня 58000 грн.

Через рік нашого спілкування Інна розповіла, що ми дуже вплинули на її смак і сьогодні вона готова до більш насичених і сміливих кольорів та інших архітектурних експериментів.

Спільної обробкою залишилися задоволені: придумані нами декоративні стендові панелі оживили спальню, а дуже дбайливий бюджет радує і зараз: ціна елемента декору з кріпленнями, клеєм і монтажем – 13600грн.

Ліжко з м’яким узголів’ям і натуральним дубовим корпусом з тумбочками – 14000 грн. Зварна металева полиця з синім підсвічуванням обійшлася в 7500 грн на момент замовлення, але дуже посилила гостьову частину кімнати – сидячи в невеликій компанії на дивані, прямо з полиці легко дістати, підсвічені настроєм, келихи для домашнього паті. Диван зі спальним місцем 18000 грн. Штори з гардинами в спальню і кухню разом – 15600 грн.

Рівні прості стіни зробити дорогими допомогла композиція і форми. Стіл і стільці кухні вийшли прекрасними, а дуже зважений аскетизм замовниці висловився практично скульптурним місцем для трапези. Завершеність композиції створена трьома бетонними підвісними світильниками із загальним цоколем.

Ще більше скульптурної виразності вийшло в меблів для коридору. Білий колір і дерево. Прості форми. Тільки дизайн і функціонал.

Витрати на весь комплект з чотирьох деталей – 20000 грн.

Скляна душова кабіна: 10000 грн.

Тумба у ванну: 9000 грн.

Гардероб: 14000 грн.

Балконний господарський шафа з тумбою-диваном: 14000 грн.

І хоч це не всі витрати на ремонт, все одно явно видно, що перед вами інтер’єр, повністю підтверджує думку про те, що дорого це не синонім багато грошей. Згадаймо, як ще небагата юна Коко Шанель, вдало накинувши на себе чоловічий костюм, стала законодавицею самі знаєте чого. Ось і ми з Інною використовували цей прийом.

Ps: всі замовлені меблі розроблені і зібрані співробітниками ТОВ «Інгвар».

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.