Рік: 2021
Завдання

1. Створити брендинг і ресепшн, який буде обличчям школи.

2. Створити дизайн їдальні, у якій є друга функція: зал громадських заходів школи.

3. Продумати перенесення топкової в сусіднє підсобне приміщення і організувати спортзал з вентиляцією, кондиціюванням, опаленням і створити дизайн шкільного спортзалу для приваблення учнів до спортивних захоплень.

4. Попіклуватися про зносостійкість оздоблювальних матеріалів і про їх бюджетні доцільності.

заглавная
заглавная маленькая
дизайн школы с. Гатне
дизайн школы с. Гатне
0477 B 2048 1
0477 A 2048 2048
0414 A 2 2048
0394 B 2048
0394 A 2048
0373 B 2048
0373 A 2048
0331 A 2048
0329 A 2048
0325 A 2048
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Замовити дизайнерський ремонт школи, а потім реалізувати дизайн і ремонт навчального закладу від ідеї до її реалізації – дуже важлива і відповідальна справа. Тому що часу на все – максимум 3 місяці, в період канікул.

Приватна школа в Гатному почала свої поновлення в зв’язку з розширенням не тільки за кількістю учнів, але і збільшенням своїх можливостей. Їдальня – два з’єднаних приміщення з, на той час, нотками класики дев’яностих – бежеві стіни з наклеєними молдінгами. Спортзал на той час був частиною цокольного поверху без ремонту, але з окремим входом з двору.

Почали ремонт навчального закладу з двох завдань: брендинг нового імені школи, логотип, і створення ресепшена, вже маючи округлу стійку з робочими місцями для двох адміністраторів. Використовували розроблений нами логотип, ЛЕД-підсвічування, панелі з ДСП на ГКЛ кріпленнях. Розробили гардероб при вході, який закрили щитовими ширмами, і кімнату переговорів, яка використовується для зустрічей з батьками і для індивідуальної роботи з психологом, логопедом, інших занять та особистих зустрічей.

Створювати дизайн та ремонт шкіл, навчальних закладів – велика відповідальність, бо на наших плечах створити безпечне місце для дітей, яке несе в собі ціль максимально налаштовувати на навчання і викликати перші асоціації зі школою. Саме тому ми шукали рішення з яскравим, проте не нав’язливим дизайном. Так, наприклад, для мальовничості і візуальної легкості зони прийому відвідувачів, ми зробили логотип і контур ресепшена, підсвічений ЛЕД-стрічкою. Логотип з інтеграла і теж має кілька сценаріїв підсвічування. Місце прийому дітей виконано в життєрадісному поєднанні лимонного, зеленого кольору, жовті відтінки присутні і в інших приміщеннях.

Їдальня – два приміщення з різною обробкою: класична шпаклівка стін і поклейка шпалерами індивідуального виготовлення в основній частині їдальні, а також дерев’яні стіни зі стелею в прибудові. Щоб об’єднати їх, дерево приглушили білим кольором. Іншу частину максимально простого дизайну вирішило невелике дзеркало в торцевій частині приміщення, освітлення під жовтими плафонами світильників і яскраво жовті стільці Ikea з білими столами і лавками.

Спортзал спочатку звільнили від технічного обладнання та утеплили. Далі прошліфували бетонне перекриття, яке залишилося частиною інтер’єру спортзалу. Колір, дзеркала і трошки меблевої пластики для живописного інтер’єру, а головне – для складання спортивного інвентарю завершили композицію простих форм.

Ціна дизайну і ремонту під ключ була посильною для замовника, тому все вдалося закінчити до нового навчального року, і дітлахи ось уже рік насолоджуються оновленими і новими приміщеннями, і в школу ходять з радістю і очікуванням нового, яскравого, цікавого.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.