Кількість кімнат: 9
Площа: 287 м2
Рік: 2020
Завдання

Збільшити корисну площу майбутньої школи за допомогою реконструкції з розширенням, з’єднати основну будівлю з новою будовою.

Застосовувати технологічні та зносостійкі матеріали обробки, які можна змонтувати в найкоротші терміни: обшивку стін гіпсокартоном, вінілове рулонне покриття для підлоги, ДСП-панелі.

Візуально розширити вхідну групу, організувати ресепшн, змонтувати окремі гардероби для старшокласників і малюків, в цілому виконати стильний сучасний дизайнерський ремонт школи, максимально зберігаючи наявну обробку, так як будівництво частини будівлі для збільшення кількості класів та організації спортзалу неабияк потягнуло на себе бюджети.

ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Школа «Крила» розширилася в 2020 році, і їй знадобилися нові площі, якими стало приміщення колишнього приватного будинку площею 500м2. Складність таких проектів в тому, що конструкції не дозволяють виконати максимальне розширення холу і кабінетів за допомогою демонтажу, і тоді застосовуються візуальні ефекти: поєднання кольору і форм, використання дзеркал не тільки для функціоналу, але і для збільшення простору.

Дизайн школи включає якісно-пророблене освітлення: його повинно бути багато, відповідно до санітарних норм, і в той же час джерела світла не повинні брати на себе багато уваги. До цих вимог дизайнер додавав ще питання вартості світильників, так як їх кількість явно впливала на весь бюджет, нехай навіть будучи невеликою його частиною.

Часу на реконструкцію з прибудовою, дизайн і ремонт школи було дуже мало, трошки карантину і літні канікули, а паралельно йшов набір дітей на перше вересня, це означало, що дизайнер в лічені дні створював новий образ школи: інтер’єр, меблі, обладнання, і його вже представляли майбутнім учням і їх батькам.

В цілому наше дизайн-бюро з початку літа і до 5 вересня створювало дизайн-проект школи і одночасно вело авторський нагляд будівництва та ремонту школи, а коли діти увійшли в нові кабінети, ще доробляли металеві сходи, фарбувався спортзал і в ньому ж укладалася вінілова рулонна підлога. Дизайн та ремонт школи в Києві – завдання цікаве і складне, якщо мова йде про новобудову площею 2000-4000 м2. Але маленькі приватні школи мають такі ж потреби в роботі класів та інших приміщень, а площі значно менше, тому проектувати маленькі школи складніше. І тим не менше навчальний заклад відкрився вчасно, всі роботи були завершені в цілому до 15 жовтня, але це не заважало роботі школи в основній частині корпусу, так як залишкові роботи велися у вихідні і в нічний час.

Обсяг приміщень дав можливість влаштувати кухню на цокольному поверсі, пов’язану з їдальнею, яка освітлюється завдяки великій площі скління з двох паралельних сторін, тут же острівець для чаювання і перекусів на перерві. Хол, гардероб, класи, їдальня і спортзал стали улюбленими місцями вчителів і учнів, на другому поверсі передбачено місце для релаксу і посиденьок старшокласників, а в мансардній частині – вчительська, де викладачі готуються до уроків.

Після проекту школи «Крила» того ж літа наша дизайн-студія виконала ще один проект – дизайн школи «Інтеграл» в селі Гатному, який теж представимо вам в портфоліо в розділі фото готових ремонтів. Ну і, звичайно, дивіться наш розділ «реалізовані проекти» – там Ви побачите фото обох шкіл в готовому вигляді і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті – готові інтер’єри шкіл у фото.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.