Кількість кімнат: 2
Площа: 63,5 м2
Бюджет ремонту $ 9 525
Завдання Головним завданням було зберегти дитячу, проте придумати і вітальню і спальню для батьків, не додаючи зайвих стін і в такий спосіб не зменшуючи простір, паралельно з цим, щоб вартість дизайну не переходила певних рамок. Ставити завдання перед проектом ми допомагаємо, тому після 2 зустрічей стало все зрозуміло, і ми приступили. Гостьова кімната повинна була вміщувати диван для гостей і ліжко для господарів, і кожна деталь виключала або гостьове використання, або спальню.
АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ КВАРТИРИ
  1. Найдорожчі дверні щити виконані у вигляді арт-об’єктів від штатної художниці ТОВ «ІНГВАР»;
  2. Інтер’єр створений композицією з бюджетних меблів, оздоблювальних матеріалів;
  3. Гардероб і розсувні перегородки дають можливість спальню перетворювати в гостьову, а гостьову об’єднувати з кухнею. Самі перегородки використовуються як робоча дошка творчої родини і місце для творчості їхніх дітей;
  4. Недорогі матеріали і фурнітура кухні компенсуються композиційним рішенням;
  5. Декоративна стінка зі штучної вагонки недорога у виконанні, але яскрава і зносостійка.
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ

Двокімнатна квартира в ЖК «Софія», придбана дуже молодою сім’єю зі стратегічним мисленням з трьох, тоді ще, людей, які мріяли про велику родину і чекали другу дитину.

Рішення. Гардеробну кімнату підняли на подіум, висота якого трохи більше висоти ліжка, і в спільній, з гостьовою, стіні спорудили відповідні приховані двері, ліжко забезпечили колесами і – вуаля! Ліжко заїжджає під гардероб. І вдень отримали цілком собі гостьову тусовочную кімнату, яку об’єднали з кухнею-їдальнею. Балкон, заздалегідь не розділений забудовником з кухнею, перетворився в кабінет для господаря квартири, а також, за сумісництвом, поки не всі меблі куплені, в місце для ялинки.

Питання кухня-гостьова теж вирішувалося на всі випадки життя, і для цього були задіяні розсувні перегородки, які одночасно працюють як двері в гардеробну кімнату, можуть розділити кімнату і кухню, а також виступати декоративними елементами в різних частинах інтер’єру.

Оздоблення. Топовий дизайн квартири 2021 хотілося б бачити більш екологічним, м’яким, натуральним та безпечним. Для стін вибрали глину. Глиняна штукатурка цілком собі навіть їстівна (жарт, близька до правди). Мокра глина прям викликала апетит у половини присутніх. На підлозі – плитка і ламінат. Стіни та підлога санвузла – керамічна плитка (Україна).

Освітлення – LED-стрічки, точкові світильники, LED-світильники з круглими плафонами, поодинокі бетонні цоколі в композиції з лампами ….

Опис. Вартість робіт і матеріалів для ремонту квартири (меблі):  Кухня 37 000 грн., Диван 11 000 грн., Стіл 7 000 грн., Стільці 2 800. Ліжко було, в темному натуральному дереві, наші майстри її переробили, доп. витрати – фарба, меблева фурнітура.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.