Кількість кімнат: 2
Площа: 80 м2
Рік: 2019
Завдання Олена та Ігор до нас звернулися відразу за готовим продуктом - дизайнерським ремонтом квартири. Для них дизайн квартири - це проміжний результат, вони відразу хотіли бачити його реалізованим, тому часу на візуалізації ми не виділяли, а готували креслення і робили демонтаж стін практично одночасно.
Arousal1
Arousal2
Arousal3
Arousal4
Arousal5
Arousal6
Arousal7
Arousal8
0367 A 2048
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Було вирішено викинути комору, розташовану забудовником прямо посеред квартири. Наша будівельна бригада під керівництвом архітектора гарно попрацювала вже на етапі демонтажу: за рахунок балкона розширили спальню, понизили віконний отвір, і вже потім, коли ремонт закінчився, влаштували там велику лаунж-зону з м’яким кріслом і журнальним столиком. І тепер, коли в спальні хочеться порозмовляти всією родиною, в допомогу вступає пуф дивана, що мандрує по спальні і вітальні, і, власне, ідеальне ліжко, узголів’я якого було вже нашою мрією, мрією дизайн-бюро.

У гостьовий санвузол вмістили невеликий душ, а кухню обладнали бажаним обома господарями островом. Цей острів став сімейним вогнищем, барною стійкою, скульптурою і предметом чарівності гостей. На ньому розташовані варильна поверхня і витяжка, і ще цей острів виглядає маленьким п’єдесталом для кулінарних досягнень господаря будинку, Ігоря. Саме він головний в будинку по м’ясу, рибі, і тому ця окрема зона дуже схвалена і вже багато разів використана. Дизайн-проект і реалізація затишного дизайну інтер’єру робилися легко і в постійному стані передчуття. На об’єкті панували загальний командний дух, довіра і партнерство. На будівництво регулярно приїжджали архітектор, комплектувальник, замовники, а після монтажу інженерних систем почали навідувати електрики, сантехніки, майстри з інтернету, tv і охоронної сигналізації, майстри з штукатурення стін. Господарі пізніше приїжджали більше за натхненням і плануванням подальших етапів, з кожним разом все більше переконуючись в правильності і послідовності етапів роботи, в їх якості і в цілому надійності всього будівництва. Як висновок, визначили що будівельна бригада під керівництвом архітектора, яка здійснює дизайнерський ремонт квартири, обходиться дешевше і приносить набагато більше користі, адже за стіни, підлогу і стелю доводиться платити однаково і по дизайну, і без нього, але результат різний, і помилок майже немає, а будь-які виправлення на вимогу архітектора виконується за рахунок будівельників.

Багато мармурового малюнка в обробці – мрія господині, і це не стало пафосними, тільки навпаки – підкреслили стиль, а дуже демократично розроблені преміум меблі демонструють легкість ставлення до життя господарів, які вміють всім насолоджуватися і не зациклюватися на своєму статусі.

А що ж сталося з коморою і що придумали натомість? Це приміщення немов розгорнули по периметру і витягли в одну пряму лінію – від вхідних дверей і до спалень вийшла дуже довга вбудована гардеробна шафа, з одного боку – не займає багато місця (довга і вузька, притиснута до стіни), а з іншого – надає квартирі мальовничості і архітектурної динаміки. Зона TV зі зручним диваном, обідній стіл + острів з величезною мармуровою поверхнею для готування дуже люблять гостей і тусовки, тому їх тут багато.

А ось спальня з усіма нами улюбленим ліжком, величезною фрезерованою шафою і лаунж-зоною. Дуже сімейне місце.

Освітлення

Якраз освітлення є балансом між елементами класики і хуліганської, стьобної простоти квартири. Воно задає простору пустотливого дихання і не відповідає академічному освітленню мармуру.

Сюди ж віднесемо поєднання плитки для підлоги і дерева, стикування якого відбувається не в рівень стіни, а з відступом на 300-400 мм.

Дитяча з артовою стіною і дуже стильним освітленням поки наповнена дитячими “хочу”, що складалися з найпростішого ліжечка-машинки і чекає свого часу для комплектації згідно дизайн-проекту.

А замовники стали нашими хорошими друзями і повторно замовниками, але тепер на комерційний об’єкт. Ми створюємо зараз під керівництвом глави сім’ї дизайн та ремонт магазину натуральних продуктів харчування. Розробляємо стиль для мережі магазинів.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.