Кількість кімнат: 2
Площа: 67 м2
Бюджет ремонту $ 10 500
Завдання Бюджетний сучасний дизайнерський ремонт з неординарними рішеннями і мінімальної переплануванням для здачі в оренду.
АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ КВАРТИРИ
  1. З 2-х кімнатної квартири з прохідною кімнатою зробили “трикімнатну”, в якій об’єднали функції 2 спалень, 2 робочих місць, ігрової зони і достатньою кількістю шаф;
  2. Позбулися глухих стін за допомогою скла;
  3. Яскравий світильник купили в «Leroy Merlin»;
  4. Відкоси і підвіконня на кухні зробили єдиним монолітом в плитці;
  5. Згідно з вимогами безпеки газові труби залишили відкритими і пофарбували в жовтий колір всупереч дизайнерському погляду.
ІСТОРІЯ ТА РІШЕННЯ

Двокімнатна прохідна Хрущовка на Печерську була куплена як капіталовкладення і призначалася для оренди а-ля “поки що, а потім подивимося”, – таке було рішення господарів. Після завершення робіт діти власників приїхали подивитися, що накоїли батьки, і повідомили, що тут будуть жити не орендарі, а вони самі. Хоч ремонт бюджет класу, і розрахований був просто щоб вдало здати, проте кілька квадратів травертину у ванній і підлога з паркет-дошки ставлять під сумнів слова про повну економію в цьому ремонті.

Прохідну кімнату розділили на 2 частини: одна частина може бути спальнею або дитячою, а друга, майже вітальня — місцем для перегляду телепередач і міні кабінетом, вона ж є прохідною зоною в батьківську спальню.

Санвузли об’єднали для збільшення комфорту і загальної площі, планування кухні залишили без змін. Балкон став частиною дитячої, а замість підвіконня з’явилася стільниця, що, на наш погляд, допомогло квартирі потрапити у номінацію “затишний дизайн інтер’єру”. Сам балкон теж змінили як всередині, так і зовні. А після цього рішення фірма-виробник балконних конструкцій запустила ідею архітектора в серію.

Для просторової свободи перегородку виконали зі скла, потім для можливості усамітнюватися дизайн завершили двосторонніми шторами. Додали яскравих фарб.

Диван привезли з попередньої квартири. Ліжко-IKEA.

І, звісно ж, портфоліо наших робіт чекає на вас в розділі фото готових ремонтів, в розділі «реалізовані проекти» ви побачите фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.