Кількість кімнат: 2
Площа: 74,1 м2
Рік: 2020
Завдання Забезпечити баланс в просторі між місцем для роботи і відпочинку. Максимально використовувати передпокій для побуту і відпочинку, тусовок. Тримати об'єкт в рамках бюджету замовників.
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Архітектурні особливості квартири: 

  1. Різновисотні вікна в одному приміщенні стали основою столу, який переходить в лежанку з підігрівом
  2. Використовуємо світильники українських дизайнерів
  3. Багато дерев’яних фактур для особливого затишку квартири і захисту прохідних місць від побутових ушкоджень
  4. Спальня об’єднана з гардеробом і відрізана від загальної площі квартири, створена окремим об’ємом для усамітнення.

Цей об’єкт – двокімнатна квартира на Печерську, яку ми не тільки проектуємо, а й будуємо самі, а це значить, що в наших силах організувати в інтер’єрі найвищу ступінь відповідності проекту і такий же рівень якості ремонту в новобудові.

Дизайн – проект «Острів» створений як концепція поєднання роботи і особистого життя на одній території, із зручними родзинками для сім’ї з двох осыб і робочим місцем біля вікна з видом на зелену зону приватного сектора. Кухню винесли на величезний передпокій, а вхідна група зонується теплою підлогою для підсушування взуття і повертає господарів або гостей праворуч, до шафи і пуфу, щоб роздягнутися і зняти взуття, після чого в гостьовій або господарському санвузлі помити руки.

Ліве крило – кухонна та обідня зони, а ось по центру простору – колона, яку ми перетворили в барну зону, дзеркало і організували навколо неї ціле не нудне життя. Навіть в процесі ремонту ми все ще мріємо отримати дозвіл на Арт-стіну з сюрреалістичним зображенням, але замовник поки готовий лише до більш традиційного рішення. Саме тому ви бачите відразу два варіанти проекту цієї зони.

Особливість архітектурного рішення фасадів будинку – низ віконних прорізів на різній висоті підкинули ідею створити стіл, що перетікає в лежанку, розташовану у вітальні. А якщо в підвіконня-лежанку вмонтувати шматочок теплої підлоги, то вікно взимку-восени не запітніє, а господарям це місце буде не тільки стильним і затишним, але й теплим в будь-який час.

Важливий момент для цілісності квартири – суцільна підлога, без порогів, з’єднань, перепадів висот та інших пережитків. Тому ми дуже любимо повторювати ідею цілісної підлоги в одному матеріалі і кольорі. В даному випадку буде використаний кварцвініл, під яким укладається тепла підлога в декількох зонах: вхідної групи, обідньою і кухонної зони, в санвузлах. Для попадання в кухню денного світла ми передбачили скляні подвійні двері, і якщо їх відкрити, вітальня і кухня об’єднуються в один простір.

Слід зауважити, що недорогим способом, використовуючи ДСП-панелі, ми повністю зашиваємо вхідну групу квартири і робимо її невразливою і стійкою до механічних пошкоджень, більш зручною в прибиранні, а фактура дерева додає квартирі затишку і стилю.

Світильники українських дизайнерів роблять кімнати атмосферними, в єдиному стилі і зберігають бюджет замовника.

Спальня наповнена теплими мотивами дерева, комбінацією підсвічувань, крім ліжка, забезпечуючи будуарне, і в той же час, робоче місце господині, а також надає пластичності приміщенню. Прохідний гардероб дає додаткові зручності і при цьому не нагромаджує основні площі квартири.

Ванну запропонували теж в двох варіантах: на замовлення власників нерухомості і на наш розсуд, із зухвалою картиною сучасної художниці Оксани Мась. Неоднозначне зображення тварини в туалеті – для стьобу, розваги та куражу, ну і данина любові до охайних домашніх улюбленців, вихованих в інтелігентних сім’ях.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.