Кількість кімнат: 5
Площа: 195 м2
Рік: 2018
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Абсолютно по проекту – ось головна риса цього будинку.

Його купили сім років тому, з венеціанською штукатуркою під золото, і химерними, але зовсім не пропорційними люстрами, де ремонт був виконаний дорого-багато, але без смаку.

Будинок чекав свого часу.

Інтелігентні Замовники були стримані і обережні, послідовні і акуратні в рішеннях. Спочатку замовили дизайн-проект, який розроблявся без нічого і з особливим інтересом з обох сторін. Через два місяці, коли дизайн був готовий, приступили до демонтажу: так стартував дизайнерський ремонт будинку.

Авторський нагляд, комплектація, декор, – все «від А до Я» виконувалося командою топ-дизайнерів інтер’єру та майстрами Інгвар.

Але поки поговоримо про дизайн. Сучасній сім’ї з двома хлопцями-підлітками і дівчинкою дошкільного віку потрібен новий інтер’єр, який би відповідав характеру, погляду, життєвим принципам і захопленням всіх проживаючих. Папа захоплюється альпінізмом, велоспортом, багато подорожує, силами свого бізнесу підтримує бізнес дружини, – сім’я відкрила нещодавно нову приватну школу в Києві. Всі без винятку багато читають, робота і відпочинок не розділяються на окремі складові, а плавно перетікають. Тому будинок повинен бути не тільки місцем релаксу, а й невеликих активностей: дружні зустрічі і тусовки, ігри, обговорення нових ідей.

Перший поверх розділили на загальну і приватну зони. Спальня батьків і спальня дочки заховані за дверима в особистий коридор, і таким чином відсікаються від галасливого і активного загального простору, усамітнюються в дальньому кутку будинку. На вигляді залишилися хол з відкритою і закритою шафовою групами і вбудованим зовсім непомітним затишним будиночком для собаки, велика вітальня з бібліотекою, сходи на другий поверх і простора кухня-їдальня з островом-баром і далі – обіднім столом.

Гостьовий санвузол з величезним душем розташований в холі. У кожному приміщенні, крім вітальні, безліч шаф і місць зберігання.

Дизайн двоповерхового будинку враховував безліч мансардних зламів покрівлі, а то, що не можна заховати, варто підкреслити. Так з’явилися сірі стелі у вітальні, і оливкові в батьківській. Так з’явилося злиття синьої шафи в один колір зі стелею коридору спалень першого поверху. В інтер’єрі будинку багато дерева, кольору, багато сценаріїв освітлення кожного простору. Маючи в своєму розпорядженні чималі площі, архітектор і дизайнер ставили перед собою завдання оптимізувати і зберігати бюджети замовника, наскільки це можливо.

Диван і крісло для вітальні з колишнього інтер’єру залишили, змінивши його габарити і конфігурацію і виконавши перетяжку в потрібний відтінок сірого. Зробили репліку італійського умивальника, зберігши більше половини вартості оригіналу, а це трохи менше 2000 євро. Паркет замовили в українського виробника, який працює тільки на експорт і в невеликих кількостях для українських дизайнерів, чим теж істотно заощадили, враховуючи площі об’єкта: зберегли мінімум 3000 євро. Таким чином ціна дизайну будинку з оптимізацією бюджету була повністю виправдана і окупилася лише за кілька дизайнерських прийомів, а таких рішень було безліч.

Дизайнерський ремонт був орієнтований на ергономіку, композиційну завершеність і деяку сміливість рішень, яку замовник був готовий прийняти.

Обидва поверхи незначно перепланували. Таким чином отримали збільшені санвузли та окремі кімнати синам на другому поверсі. Решта рішення були побудовані на формах, взаємозв’язку кольору і світла, на індивідуально розроблених меблях.

Руйнували деякі міфи замовників: що стеклоблок – це для радянських їдалень та спортзалів. Що стелі повинні бути білими. Що душові перегородки бувають тільки з прозорого скла. Що все красиве обов’язково дороге.

В цьому будинку вже завершено дизайн і ремонт, майже рік господарі проживають в ньому. Залишилося зафіксувати результат для пам’яті – відзняти фото готового ремонту будинку в Києві, показати дизайнерський ремонт і порівняти його з дизайн-проектом.

Замовники залишилися задоволені результатом комплексу робіт по дизайну і ремонту будинку: сім’я вирішила замовити у нас ще й дизайн приватної школи в Києві, який теж виконаний, і скоро представимо його на нашому сайті в розділі фото готових ремонтів, там ви побачите фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.