Кількість кімнат: 3
Площа: 87 м2
Рік: 2019
Завдання

Архітектурно. Ненав'язливо. Без зобов'язань і без сурових порядків, щоб випадково кинута футболка або забутий біля ліжка келих завжди були частиною цілого. Сучасний дизайн сходів в інтер'єрі без пишноти, але зі смаком.

Екологічні матеріали дерево, метал тут задіяні під час будівництва, а ми вирішили підхопити побачене і упакувати існуючі елементи в автентичний стиль.

ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Все до біса звичайно. Все абсолютно прагматично. Ціна дизайну сформована особливим способом, на дружбі і партнерстві з інженером-електриком, господарем дворівневої квартири, з яким працюємо вже багато років, тому знаємо потреби і переваги один одного.

Купівля його квартири така ж проста, як її дизайн і ремонт: будували разом житловий комплекс, і особисті взаємини із забудовником прискорили вибір.

Будинок і справді хороший: недалеко від метро, але в тихому закритому кварталі, зі своєю територією і простим видом з вікна на приватні будинки – сільське життя посеред мегаполісу. Тому дизайн створювали без дизайну, лише прості композиційні рішення. Неначе випадкові форми.

Дизайн дворівневої квартири в Києві в загальному – це арт-деко, сучасна класика, прямі статусні натяки. Ми пішли від стандартного розуміння стилю дворівневої квартири і поставили перед собою завдання створити атмосферу чесності, вогнища, придумати будинок для внутрішнього миру і гармонії з собою. Дім для щоденної любові і поваги до себе, сім’ї. Місце енергетичної зарядки і умиротворення. Дім, де цінності витісняють ціну. Однак ціна ремонту не тільки зберігається дуже оптимальною, але не дає ніякого приводу замислюватися про зменшену вартість дизайнерського ремонту. Іншими словами – дорого оку, доступно гаманцю.

Перший поверх – місце для спілкування і життя. Компактна, але містка кухня примикає до сходів і може одночасно працювати баром одного відвідувача, якщо по той бік всістися прямо на сходинки, підібравши найбільш доречний рівень висоти. Така планувальна фривольність додає більше вітру і свободи від усіх умовностей і канонів.

Диван дає відчуття захищеності і надійності. За ним – довгий комод, майже як сервірувальний стіл для благородної ледачості, щоб до всього потрібного було рукою подати. Завжди в полі зору телевізор з будь-якої точки кухні і вітальні, і далі – відокремлена дитяча за рогом. Дитяча, як і вся квартира, теж дворівнева – для більшого простору внизу і безсумнівно для веселого пригодницького хлопчачого життя дошкільника. Верхня частина кімнати віддана під спальне місце, під ним ігрова зона, далі стіл для навчання і читання, з ідеальним денним світлом і для можливості дивитися вдалину.

Верхній поверх – величезна батьківська спальня з таким же величезним гардеробом і місцем для відпочинку і релаксу. У затишному місці розташували спальну зону-подіум замість ліжка, традиційне рішення для мансардного поверху.

Монотонно. Дизайн квартири монохром – нічого не виходить за рамки. Але загальний стан свободи, і тому відсутність потреби в будь-яких візуальних всплесках. Чисто. Спокійно. Як на природі. Без суєти.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.