Кількість кімнат: 3
Площа: 93 м2
Бюджет ремонту 27 900 $
Рік: 2020
Завдання

Створити світлу, просту квартиру для проживання сім'ї з двох людей, гостьова кімната для дочки - молодої дівчини, яка планує жити в одному з сусідніх будинків. За сумісництвом ця кімната буде і кабінетом.

Підкреслити дизайн у мінімалізмі у всіх деталях. Передбачити місце для безлічі фотографій і картин. Дизайн-проект квартири повинен також включати полички для сувенірів, місце для зберігання, закриту майстерню для чоловічих занять і зберігання інструментів.

ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Виконуючи стильний дизайн і сучасний дизайнерський ремонт, ми об’єднали кухню, кімнату та балкон, і отримали досить великий загальний простір. Дизайн кухні-вітальні обіграв існуючий дверний отвір для виходу на балкон з боку кімнати, і на його місці утворилася телевізійна група з тумбою і книжковими полицями на просвіт. Сама ж кухня отримала особливу форму за рахунок того, що її вбудували в спеціальну нішу, звідси відчуття піднесеної. Цю легкість підтримали повітряним дерев’яним стелажем, перпендикулярним до кухонної зони, поруч зі стелажем розташувалися двоє високих дверей в стелю (цей вхід насправді ховає за собою майстерню) А за диваном з’явилася картинна галерея, де замовниця мріє періодично міняти експозиції, дотримуючись заданої проектом тональності.

Ремонт квартири і її комплектація отримали певне коригування – кілька замін від замовників: диван, обідній стіл і стільці, комод коридору і лавка для взування були вибрані не за проектом. А ще на прохання господині квартири гостьова кімната з ліжком перепроектована на спальню-кабінет, в якій з’явився розкладний диван. Зазначені зміни Ви зможете побачити в розділі «фото реалізованих об’єктів», і це дасть вам розуміння, варто чи ні, і на скільки можна собі дозволити відступати від проектних рішень для отримання цілісної картинки.

Всі стіни і стелі пофарбовані в один колір з теплим відтінком пломбіру, а все вбудовані шафи повторюють цей колір, що дає загострене почуття форми. Батарея в спальні обшита меблевими деталями: підвіконня, решітка для батареї і місця зберігання стали однією суцільною конструкцією, а рейкові просвіти дозволяють циркулювати теплому повітрю вгору вздовж вікна, поява посадкового місця в зоні підвіконня не позбавляє батарею основної функції – відсікати холодне повітря від вікна.

Санвузли – монохром з вкрапленням кольору в деталі – яскраві тумби – синя і теракот – відгомони кольору плитки терраццо, покладеної на підлогу. Вийшли дуже чисті рішення, без зайвих елементів і потреби в додатковому декорі.

В цілому дизайн і ремонт квартири закінчилися успішно і квартира заселена, чекає своєї черги на фотосесію інтер’єру і акуратно обживається господарями.

Ціна ремонту з елементами чистової обробки (укладання плитки та фарбування стін) склала 27900 $

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.