Кількість кімнат: 5
Площа: 180 м2
Рік: 2020
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Дизайн-проект і ремонт будинку в одній дизайн студії – таке рішення наших замовників дозволило за 4 місяці виконати обробку, освітлення, сантехніку, і меблі двоповерхового заміського будинку за нашим дизайн-проектом. Навіть через 2 місяці після майже одночасного виконання дизайну і ремонту будинку проявилася вся картинка, і не тільки на візуалізації.

Загалом за 4 місяці осінньо-зимових робіт над сучасним дизайном будинку нам вдалося виконати інженерні та оздоблювальні роботи, прогріти будинок, укласти підлогу і допомогти господарям переїхати туди. Меблювання та інші деталі вирішувалися довше, паралельно, а з переробок були дрібниці: в цілому будинку площею 177 м2 перенесли одну розетку і вносили зміни в проект – вкорочували довжину однієї стіни. І це все. Дизайн сходів будинку Замовники попросили зробити не з дерева, і в принципі дерев’яні принти не віталися, тому підлогу поклали вінілову, з дуже сміливим картографічним малюнком, а сходи виготовили з HPL панелей.

Дуже технологічною вийшла кухня і її пенальна група, а поєднання острова з обіднім столом забезпечило комфорт і затишний стильний дизайн будинку. Загальний вигляд будинку характеризує мінімалізм, а головна задача – цілісний простір в загальній і особистих зонах, вирішені меблевими гарнітурами, палітрою кольорів, і дизайнерськими елементами, розробленими індивідуально для цього будинку. Одним з таких елементів є двосторонній умивальник з теж двостороннім дзеркалом у ванній площею 12 м2. Ключовими елементами інтер’єру будинку стали скляні перегородки в металевих рамах, а вхід у велику ванну зі скляними матовими дверима був зоною ризику і сміливості господарів будинку.

З технічних і енергозберігаючих рішень, ми поміняли склопакети на енергоефективні в раніше встановлений профіль від забудовника, теплі водяні підлоги першого поверху скомбінували з батареями, опалення розділене від газового котла, встановленого в окремому від житлової частини будинку приміщенні, там же електрощитова і вузли управління комунікаціями будинку.

Дизайнерський ремонт вийшов відповідно до дизайн-проекту, і скоро, завершивши всі деталі – штори, текстиль, комплектацію технікою і посудом, – архітектор запросить фотографа, щоб відзняти реалізований проект, і щоб ви побачили поряд з проектом будинку реалізований дизайн будинку, його інтер’єр і оцінили його схожість.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.