Кількість кімнат: 5
Площа: 112 м2
Рік: 2019
Завдання

1. Вишукано підкреслити перепади висот першого поверху будинку;

2. Зонувати і зробити виразним величезний простір кухні-вітальні;

3. Виділити камінну зону;

4. Спальню господарів розташувати на першому поверсі.

ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Архітектурна особливість цього будинку – кілька перепадів висот по першому поверху, і дизайн триповерхового будинку, не обмежуючись одними сходами, покликаний впорядкувати і врівноважити ці перепади, обумовлені проектуванням на рельєфі з ідеальним видом і озером в кінці ділянки. Важливо надати стилістичної завершеності всім сходам – двом видовим основних і маленькою допоміжної. Наше завдання – реалізувати сучасний дизайн сходів в інтер’єрі, щоб всі вони між собою поєднувалися і працювали, як єдине ціле. Сходи на другий-третій поверх і дуже широкі трирівневі сходи вздовж всієї кухні шириною 5м одночасно впливають на загальне сприйняття головного відкритого загального приміщення і є акцентної складової розкішного інтер’єру з видовими вікнами в підлогу.

Крім простору і форм для посилення особливого статусу будинку родоначальників великого сімейства з двома дорослими дітьми дизайнер архітектурного бюро використовував золото і насичений колір фуксії для меблів: кухні, обідніх стільців, дрібних акцентів. Золотий острів – навіть звучить дуже багатозначне і респектабельно, відчувається прихована дорожнеча інтер’єру. Вид відповідає словосполученню, і ми дуже чекаємо реалізацію дизайну будинку зі сходами її комплектацією. Диван спроектували пропорційно розміру кімнати, до нього додали довгий пуф для валяння. Тут можливі інтерпретації – від італійських брендів до українських виробників м’яких меблів, які не поступаються Італії: BLANCHE, Blest. Камін і телевізор, хоч поруч, але на безпечній відстані один від одного, з дотриманням температурних умов і використанням жаростійких матеріалів. Декоративна панель біля каміна з HPL, а сам камін зашитий мармуровими плитами.

Комод частково служить сервірувальним допоміжним столиком, а обідній стіл розрахований на повну версію всієї рідні з подружжям дітей господарів.

Перший поверх включає в себе батьківську спальню з гардеробом і санвузлом, група приватних приміщень відокремлена від основного обсягу невеликою драбинкою, яка завершує коридор. Тому спальна зона виходить відокремленою і закритою від іншої частини будинку. Інтер’єр спальні будинку побудований на контрастних темних і світлих відтінках, архітектурна пластика досягнута за допомогою декоративних панелей і меблевих композицій. Комод об’єднаний з невеликим столиком, за яким можна попрацювати і використовувати його як макіяжний. Телевізійна тумба доповнює меблевий ансамбль, але не перевантажує його, і в цілому спальня залишається просторою, легкою та функціональної.

Інша частина дизайн-проекту, другий і третій поверх, а також зовнішній вигляд будинку – закриті і не можуть бути представлені на прохання замовників. Повідомимо тільки про те, що він передбачає кілька спалень і свою окрему кухню-їдальню на випадок, якщо гості затрималися в будинку так, щоб вже не рахуватися гостями і при цьому повноцінно проживати в будинку, не відволікаючи на себе увагу власників будинку.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.