Кількість кімнат: 1
Площа: 50 м2
Рік: 2019
Завдання

Багатофункціональність і мобільність кожної частини квартири.

Перепланування.

Дизайн інтер'єру з невеликим бюджетом

Монохромність кольору.

ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Проект квартири «MEGAPOLIS”, ЖК “Адамант”.

Сам дизайн-проект однокімнатної квартири в Києві став ідеєю і натхненням створити його як місто: з правилами містобудування, формами, вулицями і будинками, а життєво важливі зони квартири вийшли схожими на цілі міські площі. Звідси і назва об’єкта – Мегаполіс.

Історія створення.

Власник квартири – сміливий іноземець, що бажає зі скромних площ створити багато повітря і простору, візуально збільшити квартиру. Уже на старті дизайну він нарікав, що квартира дуже маленька, тому нашим внутрішнім завданням було ще й переконати його в тому, що всі зони помістяться і дизайн вирішить проблему малих квадратних метрів. Бажання збільшити простір не ново. А ось рішення може претендувати на оригінальність і неповторність: половинчасті стіни, якими невміло грішили інтер’єри 90 років, ми інтегрували в новий топовий дизайн квартири, і квартира вийшла чудовою за формою і змістом, зручністю і місткістю. Перший новий прийом в інтер’єрній архітектурі – підкреслили форми за рахунок контражуру в природному денному освітленні – посилили кожну лінію, не підсвічуючи її ЛЕД-стрічками. Простота форм і площин робить інтер’єр вишуканим і дорогим, схожим на просте чорне плаття Коко Шанель. Дизайн квартир з філософією «найдорожче в інтер’єрі – композиція» вигідно виділяє одні об’єкти серед інших. На цьому принципі і побудований дизайн в стилі мінімалізм, лофт, сучасний дизайн, неокласика.

Кухня і шафи в темних графітових тонах, світло-сіра декоративна штукатурка, підлоги з деревним кольором і фактурою- найпростіший набір, три кити, на яких заснований не один дизайнерський ремонт, але в хорошій композиції звичайні доступні матеріали перетворюють квартиру в шедевр. Довго вели суперечку навколо одного елемента – нарочито придуманого порожка між спальнею і вітальнею. Звичайно, переступати через нього доведеться, але цей єдиний елемент можливої незручності дуже впливає на пластику інтер’єру. І коли обговорювали плюси і мінуси цього елемента, і замовник вирішив його залишити «для краси», раділа вся дизайн-студія!

Підвісний світильник і парочка десятків спотів – ось і все освітлення, при цьому грамотно розбитих на групи для створення декількох сценаріїв світла.

Плитка у ванній – український виробник Зевс Кераміка, її ректифікаційні краї радують своєю геометрією, яка дуже впливає на кінцевий результат.

До речі, у виборі облицювальної плитки криється частина секрету її краси в інтер’єрі. Крім кольору і фактури слід вибирати якість і геометрію плитки: геометрія включає в себе рівність країв, коли дві плитки абсолютно однакові, кутів (вони повинні бути виключно 90 *), рівність площин, щоб не була пропелером.

М’які меблі – BLANCHE, преміум виробник українських меблів. Меблі обирати теж потрібно вміти, але тут проста рекомендація: спочатку вибирайте тілом, і тільки потім очима – іншими словами, меблі повинні бути дуже зручними і ергономічними.

Щоб мінімізувати помилки та неточності у вашому інтер’єрі, ми рекомендуємо замовити комплексну реконструкцію квартир у нашому конструкторському бюро, а інтер’єр буде завершено, побудовано та оформлено виключно відповідно до проекту, заощаджуючи при цьому бюджети та залучаючи найцікавіші пропозиції до вашого проекту, і якщо дорогі статусні елементи інтер’єру вплинуть на сприйняття всього інтер’єру, якщо цінність для клієнтів стане більшою, ніж ціна дизайну і навіть дизайнерського ремонту, то інтер’єр квартири від цього виграє лише.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.