Кількість кімнат: 3
Площа: 86 м2
Рік: 2019
Завдання

Молода пара вважала, що їм не потрібне перепланування, тільки дизайн. До тих пір, поки не проїхалася з нами по вже майже готових дизайнерських ремонтах від нашого архітектурного бюро, де побачили кілька об'єднаних кухонь-віталень. Після цього Замовити дизайн-проект означало для них:

1. Об'єднати вітальню, кухню і один з балконів.

2. На другому балконі облаштувати кабінет.

3. Великий гардероб - мрія господині і головне завдання проекту.

4. Ненудний вишуканий інтер'єр в мінімалізмі

ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Кольори і принти – ось що стало головним активатором ексклюзивності і неповторності трикімнатної квартири площею 86 м.

Риба-фламінго зайняла чи не перше місце на одній з найбільш переглядаємій стіні при вході. Її положення зміцнилося дзеркалом і відображенням навпаки. За дзеркалом розташований гардероб. Його місткість, ергономіка і дизайн дуже радують молодих господарів і безумовно, повністю вирішують питання зберігання. Навіть габаритні речі: велосипеди, дитяча коляска, тут помістяться.

Зліва від вхідних дверей, за рибою фламінго – санвузли: гостьовий і господарський. Дуже аскетичні і монохромні, обробка-мармур і теплий сірий, в санвузлах багато місця для збереження, ванна з душем, унітаз, умивальники і дзеркала. У тумбі пральна і сушильна машини, корзина для брудної білизни.

Вид з холу відкриває кухню і вітальню з малиновими обідніми кріслами і синім диваном, акцентної стіною між обідньою зоною і місцем релаксу. Вентиляційний канал кухні підштовхнув до проектування нового типу кухонних меблів, з широкою стільницею і полицями прямо в ній, де кожен сантиметр передбачає конкретні елементи зберігання: тарілки, чашки, келихи і тд. У таких кухнях відсутні або мінімізовані верхні навісні ящики, а все необхідне зручно дістається і складається в передбачені осередки під кожен вид посуду. Обідній і барний стіл доповнюють один одного функціонально, а крізь кухню зручно дивитися телевізор. М’який диван BLANCHE в тон риби завершує композицію кухні і відкриває зону вітальні, в якій триває історія зберігання і чистих горизонтальних поверхонь: тумба під телевізор і майданчик для книг під консольною шафою праворуч.

Дизайн інтер’єру трикімнатної квартири  не скупився на колірні вибухи, але і гасив їх парним декором і підтримуючими елементами: модні геометричні чорно-білі шпалери над диваном, подушки з сірої тканини п’є де куль. Малинові крісла обіднього столу перегукуються за колірною гамою з елементами корпусних меблів вітальні. А в цілому – світлий мінімалістичний, але яскравий спільний простір, перетікає грайливими квітами в майбутню дитячу. Дизайн дитячої – це фішка нашого дизайн бюро і улюблені кімнати дітей наших замовників. Тут проект повинен бути таким, щоб кімната підійшла хлопчикові чи дівчинці, не надто дівочим і не наповненим хлопячої енергії. Тому невелика кількість міксування фарб для акценту, і далі-світлі чисті тони, і здавалося б, складне завдання відмінно виконане. Дизайн спальні батьків – молочна основна гамма і мінімум сіро-синього текстилю, штори і килим. Зручно і красиво вирішені елементи замість підвіконь, а тумба під телевізором плавно перетікає в цю м’яку лавочку. У колір всієї кімнати і шафа, нюдсові відтінки стіни і м’яких панелей – все дуже ніжно об’єдналося в цілісну композицію.

Лаконічний білий балкон забезпечений таким стельових світлом, щоб не заважати сушінні білизни. Робоче місце, сушка білизни, трохи зелені-вся естетика і функціонал.

Квартира на стадії завершення ремонту, і скоро ми зможемо побачити її в нашому портфоліо серед готових ремонтів квартир, в розділі «реалізовані об’єкти», в якому ви побачити фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.