Кількість кімнат: 3
Площа: 68 м2
Рік: 2019
Завдання І так, були прийняті від власника квартири такі ЗАВДАННЯ : життєрадісний мінімалізм. Світлові тони, світле дерево. Незагромодженність дизайном - без надлишку краси, або ж, іншими словами, краса повинна виражатися в простоті.
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

«Замовити дизайн інтер’єру двокімнатної квартири в Києві» – з цього почав вибір дизайн-бюро наш молодий замовник. Він зустрівся з нами, вивчивши всі портфоліо багатьох дизайнерів, і вже заздалегідь прийняв рішення стартувати з нашим дизайн-бюро, керуючись збігами в баченні. Але замовити не звичний нам в такому випадку маскулінний чоловічий дизайн, а життєрадісний мінімалізм, який в майбутньому перетвориться на сучасну сімейну квартиру. І ось з думкою про життєрадісний інтер’єрі ми приступили до дизайну цієї квартири. Звідси на тлі деревно-світлого монохрома відблисками заграла насичений небесний спалах кольору.

Дуже ненав’язливий акцент. Кухню з картинки можна реалізувати безліччю способів: блакитний МДФ або ДСП із скомбінуванням з фактурним ДСП – найдешевший варіант. Фарбований МДФ і шпон і навіть фарбований МДФ з деревом і фарбоване дерево. У дизайнерських ремонтах найточніше передає колірні рішення, звичайно ж, підбір кольору по RAL, NSC або по Panton. Однак для збереження бюджету не виключається і вибір з готових зразків.

Щоб не помилитися і вибрати потрібний матеріал (будь то оздоблювальний, меблевий, освітлення і тп.), найкраще комплектацію замовити у фахівця – дизайнер або архітектор щодня в контакті з матеріалами для меблів, ремонту, всіх складових дизайнерського ремонту. Його специфіка роботи дає можливість щодня охоплювати технічні можливості кожного матеріалу, специфіку експлуатації, хороші новинки за приємними цінами і тд.

Ця ж простота і варіативність у виборі оздоблювальних матеріалів дає можливість виконати дизайнерський ремонт в будь-якій ціновій категорії: від бюджетного до преміум дизайну інтер’єру з використанням натурального дерева, шпону, HPL панелей.

Дизайн інтер’єру з невеликим бюджетом буде не менше ефектним, але можливо, менш зносостійким. Часто господарі самі не знають аж до моменту обробки, який саме із запропонованих, схожих між собою візуально, варіантів вони візьмуть. Однак це значимо, наприклад, на момент установки дверей прихованого монтажу (враховується висота підлоги), на момент монтажу гіпсових стель важливо розуміти глибину вбудованих світильників, а значить, вибрати їх і тд.

Особливістю цієї квартири стало нестандартне використання балкона спальні – там організували гардероб. Другий балкон став частиною кухні-вітальні. Кабінет покликаний згодом перетворитися в дитячу, для цього знадобиться темний елемент фасаду шафи замінити на яскравий, додати аксесуарів і диван поміняти на ліжко. Робоче місце збережеться для майбутніх нащадків, але тимчасово додасться маленький столик для дошкільника, такі є в IKEA з мінімальною вартістю до 700 грн. Але це на майбутнє, а поки молодий чоловік ще зовсім вільний. Тому дівчата, перед якими теж актуально стоїть питання дизайну і ремонту, потрібно терміново потрапити на перегляд цієї квартири наживо, благо, майже всі наші замовники гостинно погоджуються на перегляди їх готових дизайнерських квартир до моменту заселення, і в 90% дають дозвіл на демонстрацію об’єкта під час всього ремонту квартири.

Готовий дизайнерський ремонт квартири можна також дивитися в розділі «реалізовані проекти».

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.