Кількість кімнат: 4
Площа: 86 м2
Рік: 2019
Завдання

Об'єднати дві маленькі квартири в одну.

Створити два гардероба: для верхнього одягу і для сезонних речей.

Створити два санвузли, один з них поєднати з пральнею, передбачити автоматичну сушку білизни.

Включати в дизайн квартири виразні колірні поєднання дівчачих дитячих кімнат.

АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ:

Архітектурної особливістю квартири стали невеликі кімнати зі склом в підлогу, що робить їх сучасними і повітряними.

Один з трьох санвузлів, безумовно, зайвий. Наші топ-дизайнери інтер’єру вдало перетворили санвузол в гардероб у вхідній зоні тепер уже трикімнатної квартири. Кухня-вітальня вийшла світлою і затишною, з круглим зручним столом і з додатковою тумбою на високих ніжках врівень з робочою поверхнею кухонних меблів. Крізь тумбу проходить світло з-під вікон в підлогу, і її контражур створює додаткову пластику і незвичність всьому простору. Диван розташований за невеликою перегородкою, що переходить в умовну, прозору. Телевізійна зона розміщена в групі з тумбою для приставки, аудіосистеми та інших можливих телевізійних гаджетів. У шафової групі уздовж транзиту в приватну зону (спальні) велике дзеркало від підлоги до стелі, а вхідна частина квартири відокремлена темним теракотом з ледве помітним холодним відтінком. Цей колір продубльовано у меблях санвузлів, що додає цілісності і виразності інтер’єру. А дзеркальна стіна в кроці від гардероба, точніше, між шафою і гардеробом, – має подвійне завдання – кожен може подивитися на себе повний зріст, і ще це дзеркало вдвічі збільшує простір кухні-вітальні. Ажурний чорний світильник в парі з дуже схожою на нього фруктової вазою підкреслюють легкість композиції. Кімнати дочок вийшли схожими, щоб жодна з них не ображалася, і в той же час різними. Батьки тут не командували, а питали у обох, який колір подобається, у старшій цікавилися, чи буде вона продовжувати грати на піаніно. Словом, все інтереси дотримані, смаки задоволені.

Вийшли дві дитячі: бірюзова і м’яко рожева. В кожній кімнаті зручний стіл для навчання, вбудовані ліжка в шафових групах, багато природного світла і кілька сценаріїв освітлення. Особливий захват у дівчаток був від м’яких лавок у вікнах для релаксу-місця мрії.

Дизайн спальні батьків вирішено в блідо-сірому монохромі. Світла комбінація від українського виробника дизайнерських меблів “Zegen” стала головною складовою досить простого простору: ліжко і приліжкові тумбочки, макіяжний столик з дзеркалом. За узголів’ям ліжка меблеві панелі простих форм. Вбудована шафа індивідуального виготовлення, ну і місце під телевізор. З цієї кімнати господар отримав бонус-невеликий балкончик для кальяну або смачного табачка зрідка.

Окремо розповімо про сучасний дизайн санвузлів: не дивлячись на їх компактність, тут розмістився весь функціонал і навіть більше. У дитячому санвузлі два умивальника, велике дзеркало, за яким розташована шафка для всього умивального приладдя, тумба в колір стін вхідної зони, ванна з душем і унітаз з гігієнічним душем. Батьківський санвузол складається з душової кабіни індивідуального виготовлення, пральної секції з пральною і сушильною машинами, захованими в стильній шафі, умивальника і гігієнічного душу. Щоб меблі були потрібного нам кольору, ми використовували один і той же колір, що у вхідної групи, з палітри NCS, різниця тільки в складі і призначення фарби.

Наша дизайн-студія виконала замовнику дизайн і ремонт квартири в світлих тонах в комплексі, а меблюванням і декоруванням сім’я займалася самостійно і ось уже рік, як проживає в новенькій стильній і зручній квартирі.

І, звісно ж, портфоліо чекає на вас в розділі фото готових ремонтів, сам проект у «реалізовані проекти» – там ви побачите фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.