Кількість кімнат: 3
Площа: 75 м2
Рік: 2019
Завдання Знайти найбільш вдале розташування кухні і перетворити її в кухню-вітальню. Обіграти колони і розчинити їх в інтер'єрі, щоб не заважали.
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Замовник після знайомства придивлявся рік до наших проектів та фото готових ремонтів, побував за цей час на багатьох наших об’єктах, спостерігаючи, як ми робимо дизайн-проект і ремонт в комплексі, придивлявся і до інших виконавців, і коли серед всіх вибрав наше дизайн-бюро, ми зраділи і злякалися: дуже вже педантичний підхід говорив про складну майбутню роботу. Але, на щастя, ми помилилися.

АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ:

Стіни коридору захищені від механічних пошкоджень рейковою панеллю, шафами і з протилежного боку –  декоративною штукатуркою, яка набагато міцніша за фарбування.

Дерев’яну чорну кухню дорогого бренду ми запропонували купити за 15 000 грн за знижку в зв’язку із заміною експозиції в шоурумі, потім доповнювали її під наші потреби і габарити.

РІШЕННЯ І ІСТОРІЯ:

В результаті стильний дизайн інтер‘єру кухні з островом і обіднім столом обійшовся нашому замовнику до 60000 грн, що в три рази дешевше його вартості, а вбудований стіл на 5 персон став просто бонусом. Цей приклад ще раз демонструє, чому ремонт з дизайнером і по дизайн-проекту, дизайнерський ремонт з авторським наглядом виходить дешевше, ніж самостійний. З фінансових метаморфоз – ще заощадили на плитці в гостьовий санвузол і на підлогу вхідної групи у вітальню – купили по 220 грн, а в батьківський санвузол була обрана великоформатна по 450 грн / м2. Заощаджені гроші використовували для дорогої обробки – декоративної штукатурки, яка стояла (робота + матеріал) 750 грн / м2.

Укладання плитки підлоги і стикування її в один рівень з паркетом – ідеальний прийом, який ми використовуємо на всіх об’єктах під час дизайнерських ремонтів, ніяких порогів і переходів, ніяких пережитків від ледачих будівельників: підлога по всій квартирі повинна бути на одному рівні, в одному, максимум в двох матеріалах.

Окремо слід відзначити паркет, який ми привозимо із Західної України по ідеальній ціні – 1350-2200 грн / м2, в той час, як в Києві аналогічний дерево-масив стартує від 1600 грн. Ціна було настільки доступною, і по бюджету все йшло настільки правильно, що паркет був закуплений, крім підлоги, ще на стіну і на стелю, чого дуже хотів господар квартири.

З переплат і гіркого спогаду – вирвані штормовим вітром міжкімнатні двері прихованого монтажу, через протяг між вікнами вітальні та дитячої спальні, які залишили господарі перед самим заїздом. Згодом ми дізналися про подібні випадки ще. Цей інцидент додатково коштував близько 10000 грн, хоч самі двері підрядник повторно змонтував безкоштовно, а ось примикання, відкоси і нова декоративна штукатурка оплачувалися повторно. Ця та інші історії спровокували підрядників з продажу та встановлення дверей розробити посилені кріплення для підвітряних кутніх квартир і для об’єктів високих поверхів, де сила вітру в разі протягу значно сильніше.

Меблювання квартири проводилася теж силами нашої майстерні. Технолог по корпусних меблях переобладнав кухню і зібрав з командою меблевиків гардероб, шафи з дзеркальними фасадами, що збільшують передпокій вдвічі, а також шафу зі спальним місцем в дитячій, робочу зону і навіть дзеркало з підсвічуванням. У батьківській кімнаті змонтували шафу з дерев’яними фасадами. І, звичайно, наші тумби в санвузлах.

За рік не було жодного запрошення усунути який-небудь недолік, а за рекомендацією цього замовника ми виконали ще один дизайн-проект і ремонт квартири.

Буваємо в гостях у сімейної пари з дівчинкою-підлітком Ритою, і насолоджуємося готовим стильним інтер’єром з чорними стелями і чорної кухнею.

А подивитися реалізований дизайн квартири можна у нашому портфоліо дизайн бюро. Ми представляємо лише живі фото готових ремонтів, що чіткіше показує результат втілення візуалізацій та рендерів та говорить про якість роботи та професійність наших топ-дизайнерів інтер’єру.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.