Кількість кімнат: 3
Площа: 86 м2
Рік: 2020
Завдання

1. Дизайн повинен включати портрет Фріди Кало.

2. Гардероб - обов'язкова частина вхідної зони квартири.

3. Сховати від очей кухню, а вітальню зону максимально позбавити від побуту.

4. Великий диван і темні домінуючі кольори: синій і зелений.

5. В цілому - це сучасний ніжний мінімалізм в дизайні інтер’єру у більш темних тонах з тонким натяком на батьківщину знаменитої художниці.

ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Трояндові темні кольори і характер всесвітньо улюбленої Фріди Кало – ось що поставили головним в дизайн квартири тендітної дівчини з твердим характером і величезною здатністю масштабно рухатися до своїх цілей.

Інтер’єр створювався на одному диханні, легко і невимушено. Дизайнер, будівельники і замовниця відвідали не один ресторан для довгих і продуктивних спільних бесід, а це значить, що і творча і технічна частина, які увійшли в цей дизайн-проект, створювалися колективно, з належною увагою кожної деталі, як то кажуть, з почуттям, з розстановкою. Єдине місце, де робили варіант для себе і варіант для замовниці – це санвузол при спальні: нам хотілося зберегти його мінімалістичним, але на прохання Анни ми продовжили тему країни, де народилася Фріда, надавши мотивами максимум сучасності.

Нами було розроблено планувальне рішення, за допомогою якого ми позбулися марної площі у вигляді коридорів, збільшили вітальню, відокремивши її від кухні скляною розсувною перегородкою, і розширили спальню, зробивши в ній вхід в особистий санвузол.

Тепер двокімнатна квартира – це кухня-вітальня з винною шафою і розкішною обідньою зоною, спальнею, кабінетом, який з часом перетвориться на дитячу, і два санвузли.

Головним завданням було поєднати мінімалізм із затишком, контрастами і не нудними деталями.

Інтер’єр квартири вийшов без надмірностей, але з усім необхідним для комфортного життя молодої дівчини.

Кухня – функціональна і містка, з природним світлом і яскравим фартухом в кольорі стін вітальні і спальні.

Вітальня – з виходом на балкон, великим, зручним диваном і телевізором, який має можливість змінювати місце розташування аж до іншої кімнати, в залежності від планів і настрою замовниці.

Кабінет – зі зручним розкладним диваном для гостей, які вирішили залишитися на ніч, і зі шпалерами українських виробників, які повертають в світ Фріди Кало.

У спальні передбачено додаткове робоче місце біля вікна, а вхід в санвузол візуально втрачається на тлі шафи, пофарбованої в колір стіни.

Дизайнерські ремонти в Києві знайшли тенденцію передбачати міцну зносостійку обробку, і це логічно, адже ремонт повинен максимально довго експлуатуватися. Тому стіни передбачені в декоративній штукатурці, підлоги – кварцвінілові, санвузли комбіновані: плитка і водостійке фарбування.

Дизайн квартири в новобудові став сьогодні звичайною історією, і щоб створити індивідуальний стиль, картини і загальна тематика стали для цього інтер’єру ідеальним інструментом і не складним завданням у виконанні ремонтно-оздоблювальних робіт. Як не складною? Можна заперечити – а як же друк зображень на облицювальній плитці? Індивідуальні принти та малюнки? Все це вирішується за допомогою українських виробників, індивідуального друку на шпалерах, і добре продуманої композиції та інших моментів, які найлегше забезпечити під час авторського нагляду і комплектації квартири в процесі ремонту.

Договором був передбачений дизайн інтер’єру з невеликим бюджетом, мінімальна ціна дизайн-проекту з візуалізацією від студії Ingvar, 30 $ за 1м2,однак завдяки сформованим дуже теплим дружнім взаєминам між замовницею і виконавцями під час здачі проекту бонусом надали комплектацію разом з можливістю дизайнерських знижок на покупку оздоблювальних матеріалів. Щоб дизайн і ремонт залишили кращий післясмак не тільки в інтер’єрних рішеннях, але і від самих процесів взаємодії з компанією.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.