1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
3
5
6
7
8
9
20
21
22
23
10
11
12
13
14
15
16
19
18
17
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Чоловічий дизайн: Квартира для програміста в світлих тонах, Київ, Дружби народів 2021

В дизайн-бюро Ingvar прийшов час, коли замовити дизайнерський ремонт для холостяка стало такою ж звичайною справою, як і ремонт і дизайн інтер’єру для проживання родинами. Різноманітність чоловічих інтер’єрів полягає в лаконічних лініях і чіткому функціоналу. Такі квартири проектуються швидше: з одного боку – замовник один і тому рішення приймаються швидко, з іншого – в нашій команді працює два архітектори, які проектують тільки цим холостякам.

Тема сьогоднішнього проекту-  зонування різними прийомами квартири-студії на спальну, робочу, вітальню, обідню і вхідні зони. Увага до акцентів і деталей. Розвіювання міфу, що чоловіки не люблять світлі тони і не вміють доглядати за кімнатними рослинами.

І так, замовник – молодий айтішник, захоплюється квітами, трудоголік, який працює вдома, конструктивний, але не сухар, якими зазвичай уявляють собі людей цієї професії. Любить гостей. Приємний і відповідальний, з дуже близьким до нашого смаком. Переробок архітектурних і дизайнерських рішень в ході проектування було дуже мало, всі вони мали під собою грунт – спільні рішення з архітектором-дизайнером і технічні умови квартири, так як вона – яскравий експонат вторинного ринку нерухомості. На щастя, в квартирі не було жодної несучої стіни, що дало можливість виконати глобальний демонтаж.

Невелика квартира насичена якісним інженерним наповненням: розумний будинок, вентиляція і кондиціювання, енергозбереження, аквастоп.

Монтаж стін передбачає п-образний фрагмент, який примикає до однієї з чотирьох стін квартири приміщення, після чого біля входу в квартиру з’являється куб, в якому розміщуємо санвузол. У той же час він буде частиною стилю і практичності: зовнішня обробка стін передбачається тією ж вертикально покладеною плиткою, що і в самому санвузлі. Плитка переходить на фартух кухні, сам же кухонний гарнітур плануємо створити у фанері: трендовий дизайн дає відчуття позачасового проектування, адже фанера в меблів-канонічне явище з 1860 років, а в нашому розумінні – це ще вплив всесвітньо відомої школи дизайну Баухауз, зокрема чеського дизайнера Йозефа Похла, котрий придумав шафу холостяка, яка недорога у виконанні, але дуже містка.

Чоловічий дизайн квартири в світлих тонах насичуємо деталями стилю 30-60 років, але акцентуємо увагу на ультрасучасних рішеннях, що створюють стильний сучасний дизайн квартири на десять-п’ятнадцять років вперед. Розуміючи проблему формування невеликих просторів, подіум навантажується подвійною функцією: місце для сну і зберігання. Шафа ж, яка стала частиною подіуму і елементом зонування квартири, чудово справляється і з прямою функцією (зберігання верхнього та сезонного одягу).  Робоче місце і обідня зона –  об’єднані, адже в 35 м2 створюється багатофункціональний житловий простір з властивостями двокімнатної квартири: вітальню визначає невеликий диванчик і телевізор-монітор, а вікна і балкон служать місцем самореалізації замовника в його хобі – захоплення кімнатними рослинами. До речі, гостинність господаря малогабаритність квартири не обмежує; розкладний диван дає два повноцінних спальних місця, але при цьому абсолютно зберігає всі якості лаунж-дивана.

Освітлення

Квартиру наповнили світлом: демонтували фальшстену, яка приховувала ще одне вікно, грамотно розташували основне і декоративне освітлення, додали мінімум Лед-підсвічування, щоб підкреслити архітектурну пластику і тим самим візуально збільшити простір. Стіни квартири плануються в монохромній і монолітній декоративній штукатурці, таким чином отримуємо відмінну зносостійкість і естетику.

Квартира на стадії чорнових робіт, і скоро ви побачите фото ремонту з дизайном реалізованого об’єкта в нашому портфоліо.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.