Кількість кімнат: 3
Рік: 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Деталі проекту:

Київ, ЖК ВАРШАВСКИЙ: Дизайн квартири в монохромному мінімалізмі на межі стриманого гламуру, в кроці від ар-деко.

Ця квартира схожа на чорне маленьке плаття Коко Шанель: все зайве відрізано, залишився стиль і стриманий гламур без намека на надмірності. Точне попадання і виразний сильний характер. Саме таким представлявся дизайн квартири для айтішника Дмитра, який дуже любить свою сім’ю.

І тільки дитячим кімнатах дозволені м’які кольори і вільні ритми.

Реалізований дизайн квартири у Києві з трьома кімнатами та площею 125 м2 виконувався 2,5 місяці, ремонтно-будівельні роботи стартували в середині літа, і в планах було вже  у грудні відсвяткувати новосілля.

Квартира оснащена припливно-витяжною вентиляцією, що робить її затишок ще й здоровим: завдяки завжди свіжому, очищеному від пилинок і мікрочастинок, повітрю комфортної температури, в будь-яку пору року дітки ростимуть у комфортних здорових, гіпоалергенних умовах.

А в загальному, фільтри на потрібне і зайве в домі ми ставили спільно з замовниками – молодими батьками двох малюків, які виховуються в строгості, любові і достатку.

Сім’я зупинила свій вибір на квартирі ЖК”Варшавський”, і, перш ніж замовити дизайн та ремонт квартири “під ключ” в нашій дизайн-студії, а з ним і ремонт квартири, побувала в двох раніше виконаних нами і вже облаштованих інтер’єрах в цьому житловому комплексі, поспілкувалася з іншими замовниками, отримала уявлення про рівень подібності з проектом і про якість виконаних робіт.

Для оперативного заселення паралельно з ремонтом квартири під ключ здійснюється комплектація меблями, сантехнічними та освітлювальними приладами, куплено і зберігається на складі підлогове покриття, дверні полотна прихованого монтажу, деякі вбудовані елементи сантехніки.

Автор проекту, керуючий виробництвом робіт, і директор нашої майстерні регулярно проводять авторський і технічний нагляд, щоб все склалося якнайкраще, і склалося не в переносному сенсі: розкладка плитки відбувається буквально покроково, щоб жодного проколу, як то вузька смуга обрізків або розбіжність швів між підлогою і стінами.

Для нас завжди кращий дизайн – це реалізований дизайн квартир чи будинків без єдиної помилки або неточності, укомплектований інтер’єр квартири чітко по кресленнях і візуалізації, мінімум розбіжностей, навіть не видимих неозброєним оком.

Перепланування трикімнатної квартири об’єднало кухню і вітальню, збільшило санвузли за рахунок коридорів, створило місце під гардероб і візуально збільшило простір.

Кухня-вітальня в темних тонах надає особливого шарму і стилю, збільшує, а не зменшує, як прийнято думати, площу квартири, поділяє спільний простір на зони – куховарську, обідню, робочу та релакс-зону – створюють в квартирі ясність і плавне перетікання простору з різним функціоналом. Великі картини залу створюють особливий вишук і інтелектуальну атмосферу, що підкреслює смак господарів. А їх розташування на підлозі, на тумбі, замість настінного – домінуючий елемент, що підсилює трендовий дизайн інтер’єру квартири.

Спальня господарів ділиться на дві тихі зони: спальне місце і робочий кабінеті з двома моніторами для повноцінної роботи вдома – ще один тренда інтер’єру 2021. Багато з інтелектуальних професій змістилися з офісів в домашні кабінети.

Обидві дитячі сплановані так, що загальні дві кімнати: спальня і ігрова, згодом перетворюються в кімнату дівчинки і кімнату хлопчика.

Візуалізації дитячих кімнат добре показують цей перехід з дорослішанням дітей.

У квартирі все продумано і збалансовано – співвідношення фарбування і декоративної штукатурки стін, кількість освітлення і його дизайн, наповненість меблями і вільний простір. Безумовно, як і завжди, дизайн і ремонт квартири в Києві під нашим керівництвом заснований на доступності оздоблювальних матеріалів, технологічності і послідовності виконання всіх етапів будівельних робіт, на домінуючих і другорядних фонових елементах.

Ціна ремонту “під ключ” з меблями склалася, як завжди, з декількох складових: чорнові матеріали і роботи, окремої позиції – вентиляції і кондиціювання квартири, оздоблювальих матеріалів, невеликих додаткових оздоблювальних робіт – декоративна штукатурка, а також трекове стінове і стельове освітлення , пов’язане між собою.

У руслі модного дизайну, квартира комплектується вбудованими плінтусами і дверима прихованого монтажу.

Замовити дизайн інтер’єру дуже просто на нашому сайті. Пам’ятайте, для того щоб обрати дизайнера інтер’єру, який точно втілить ваші мрії у реальність, обов’язково ознайомтеся з його портфоліо. У нас ви маєте можливість відвідати вже реалізовані проекти, блище познайомитися із концептом наших дизайнерів та довірити свій будинок професіоналу, якщо точно відчує ваші бажання.

Ціна ремонту “під ключ” трьохкімнатної квартири склала: 67300 $

Ціна меблів: 21950 $

Загальна вартість дизайнерського ремонту інтер’єру квартири під ключ: 89250 $

Термін виконання ремонтних робіт: 5 місяців

Термін виготовлення меблів: 1,5 місяців

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.