Рік: 2021
R  View01
R  View03
R  View04
R  View05
R  View06
R  View07
R  View08
R  View09
Wc1
Wc2
Wc3
Wc4
Wc5
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Дизайн квартири під здачу в оренду в Києві, ЖК “РЕСПУБЛІКА

Портфоліо готових ремонтів квартир в Києві скоро поповниться новим реалізованим об’єктом: кращий дизайнер Києва для айтішників видала в ремонт інтер’єру дизайн однокімнатної квартири для здачі в оренду в ЖК” Республіка “, м Київ. Власник, як ви зрозуміли-програміст, DevOps, і людина, яка вважає за краще дизайн і ремонт квартири під ключ доручили нам, а самі займалися улюбленими справами.

Замість величезного списку побажань була безмежна довіра до дизайнера у виборі стилю, оздоблювальних матеріалів, колірних рішень. Він майже не використовував свого права для безлічі правок, а варіанти ліжка (на подіумі або стоїть окремо)і декоративних принтів за узголів’ям пропонували ми самі.

Квартира під здачу в престижному житловому комплексі повинна відповідати всім сучасним інтер’єрним трендам 2021, а стильний дизайн інтер’єру повинен стати таким, щоб бути актуальним і через десять, і через п’ятнадцять років. Дотримуючись завдань, які ми перед собою поставили, не тільки найбільш активні прохідні зони квартири, але і всі пофарбовані поверхні – зносостійкі і з легким відходом, для потрібного ефекту використовували фарбу Sadolin vatrum для вологих приміщень. Вартість фарби висока, але, по-перше, ця усвідомлена переплата дає суттєву економію в часовому розрізі – фарбування стін прослужить 12-15 років. Такий же прогноз і на сантехніку німецьких і італійських виробників: завжди рекомендуємо з німців Grohe, Kludi, а з Італії – Tresse, Paffoni. На своєму досвіді, відремонтувавши квартиру 14 років тому, я, співзасновник Ingvar, жодного разу не змінювала змішувачі та душ, – все працює. При вартості тоді 150-200 $ за одиницю, в розрізі терміну служби вартість одного сантехнічного елементу виходить менше 1 $ в місяць без відривів на ремонти, заміни прокладок, виклик сантехніка і тп. Не завжди мій досвід збігається з іншими, проте вважаю приклад показовим. Тому навіть якщо вам належить ремонт квартири під здачу, не рекомендую заощаджувати на сантехніці.

Важливим бюджетним компонентом модного ремонту є колір. Заощаджуємо на фактурах, а завдяки йому завжди підкреслимо тенденції, і навіть при бажанні з роками освіжити інтер’єр, не вдаючись до глобальних процесів, проект створений так, що досить перефарбувати в фабричних умовах або замінити меблі / фасади меблів, як інтер’єр заграє новими фарбами. Правда, не потрібно вибирати колір самостійно, важливо все ж запросити дизайнера інтер’єрів.

Однак варто зауважити, що наші дизайни за багато років так ніхто і не переробляв, що говорить про функціонал, якість робіт і стиль. Звідки ми це знаємо? – 90% повторних замовлень ми беремо, відвідуючи реалізовані ремонти квартир і будинків, які були виконані нашими бригадами багато років тому, а іноді і не багато років, велика частина замовників повторно звертаються до нас через 1-5 років.

Однак повернемося в інтер’єр квартири в ЖК ”Республіка”. Білий фон стін, лаконічні форми корпусних меблів з IKEA, проста керамічна плитка – вся справа в грамотній композиції, тому ціна ремонту з меблями не перевищує 750 $ за метр. Маючи в розпорядженні три категорії з пропозицій ремонт квартир за фіксованою ціною, квартира для айтішника відноситься до проектів серії «Блеф», де композиція виглядає набагато дорожче фактичних вкладень. Інші категорії ремонту за фіксованою ціною ви знайдете на сторінці «дизайнерський ремонт квартири” під ключ “в Києві».

Ремонт стартував на початку вересня, а в грудні наша команда планує відзняти фото готового дизайну квартири, які ви зможете побачити в розділі «реалізовані проекти» нашого портфоліо.

Також ви можете подивитися дизайнерський ремонт під ключ наживо, відвідавши цю та інші квартири в процесі ремонту і меблювання до заселення туди власників. Всі візити санкціоновані і проводяться з відома господарів нерухомості.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.