Кількість кімнат: 1
Площа: 44 м 2
Рік: 2019
Завдання

1.Застосовувати прості кубічні форми мінімалізму.

2.Підкреслити чоловічий стиль.

3.Ніші під тумбу и телевізор, вбудовані елементи.

4.Розумний будинок, Яким можна Керувати за телефоном.

ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Дизайн однокімнатної квартири 44 м2 в ЖК «Варшавський»

Ця однокімнатна квартира – перший дизайн молодої, але дуже талановитої архітекторки нашої архітектурної студії Вікторії Цвєлих. Навіть перші роботи виконані професійно і на належному рівні, адже архітектурне проектування було її середовищем з малих років – Вікторія виросла в родині архітекторів.

Дизайн квартири для молодої  дівчини виконаний в мінімалізмі і монохроме, задіяно всього три головних матеріала: темний камінь і МДФ у тон, дерево, основний тон стін – блідо-сірий. Дизайнерський ремонт був виконаний і укомплектований на 90% за проектом з відхилення всього в декількох деталях. Шафова група спальні замість дуба фасаду залишилася в темно-сірому МДФ – як кухня. У процесі ремонту відмовилися від розсувної перегородки між кухнею та спальнею, і поки що не з’явились тумба і пуф в передпокоях. Всі інші деталі інтер’єру, і в цілому реалізований дизайн квартири та сам ремонт в Києві можна розглянути і порівняти з фото та візуалізацією, рендером проекту, заглянувши в розділ нашого портфоліо «реалізовані проекти» – фотозйомка об’єкта запланована на 15 травня 2021.

Однак повернемося до самого проекту. Мінімалізм, контраст і монохром – головні складові житлового простору. Абсолютно всі замовлені меблі виконані нашою дизайн-студією, в одному кольорі, а дерев’яні деталі трохи розбавляють наповненість темним сірим. Вітальня зберегла простір завдяки винесеною за межі основного приміщення шафової групі кухні, плавно перетікає в передпокій з вмонтованою в композицію дверима в стелю і шафою для верхнього одягу. Один из фасадів шафи виконаний в дзеркалі, що має не тільки практичне, але і декоративне значення в квартирі. За допомогою цього рішення двері в санвузол ідеально замасковані, і тільки ручка їх видає.

Кухонні меблі, незважаючи на простоту рішень, вразила всіх, хто потрапляв на перегляд готового ремонту з комплектацією, і деякі наші замовники навіть просили використовувати в подальших розробках їх дизайну саме цей колір.

Розкладний диван придбаний у фаворитів  м’яких меблів – Українського виробника BLANCHE. Тканина, її структура, колір, ступінь зносостійкості, замовник довірив вибрати нам, під час його замовлення діяв локдаун, і шоуруми працювали тільки онлайн. Результат, безумовно, порадував, і для завершеної композиції залишилося встановити тільки картину.

Дерев’яне ліжко спальні і шафи, приліжкові тумби і освітлення – вся композиція є просторою за рахунок незагромадженості кімнати.

Класичні однотонні штори ховають вікна квартири від зовнішнього світу, характер інтроверта не допускав ні рулонних, ні римських штор, все повинно бути просто, щільно і зручно.

Ванна кімната, як згадувалося раніше, захована за дверима з єдиної композиції графітових кухонних шаф, що переходять в шафу для одягу. Ці ж Фасади перейшли в зберігання в санвузлі – для миючих засобів, побутової хімії та іншого. Решта стін зашиті таким же темним керамогранітом українського виробника. Дерев’яна тумба і дзеркало з підсвічуванням створюють настрій, а в цілому ванна має кілька сценаріїв освітлення: верхнє світло і дзеркало, верхнє світло і підвісний стельовий світильник, підвісний стельовий світильник і підсвічування дзеркала.

Замовник і далі віддає перевагу нашому дизайн-бюро і рекомендує нас друзям – ідеально виконаний дизайн і ремонт, приємне поєднання ціни і якості робіт, а стосовно вартості дизайну-спрацювало везіння: замовника чекала символічна ціна за проект, так як його проект був першим у молодого фахівця.

І, звісно ж, портфоліо чекає на вас в розділі фото готових ремонтів, сам проект у «реалізовані проекти» – там ви побачите фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.