Кількість кімнат: 2
Площа: 67 м2
Рік: 2018
Завдання Замовити дизайн інтер'єру квартири в стилі лофт і з картою світу, - такими були плани молодої пари під час покупки квартири в невеликому містечку під Києвом, Броварах.
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Все було настільки сплановано, що для дизайну надали вже готову надруковану карту, немов завтра вже і ремонт. Ще з ключових побажань – натуральний паркет, темні меблі, місце для проживання племінника, добра шумоізоляція від іншої частини квартири, спальня і лофтова скляна перегородка, а на балконі – кабінет.

Перші візуалізації дали зрозуміти, що можна починати дизайнерський ремонт, так як Замовники і дизайн бюро рухаються в одному потрібному напрямку. Тому паралельно з візуалізаціями виготовили креслення і почали демонтаж- монтаж стін, і далі – електророзводку, і сантехмонтаж.

В інтер’єрі беруть участь запорошений синьо-чорний, підтримуючий синю карту світу, стимулюючий сім’ю до подорожей; матовий чорний, сірий камінь кольору асфальту, декоративна штукатурка кольору асфальту і багато дерева. Багато фактури і кольору абсолютно впорядковані і доповнюють один одного.

Вхідна частина квартири – дзеркало, вбудоване посадочне місце для взування і ще лавка-комод для взуття і взування. У коридорі багато шаф: зліва від входу для верхнього одягу і через пару кроків для сезонних речей. Далі шафи переходять в кухонну пенальну групу з холодильником і верхньою полицею для рідко використовуваних речей. Дверний отвір з полотнами прихованого монтажу розділяє шафи для кухні та для одягу. А самі шафи з двох сторін стіни між кухнею, яка переходить в коридор, і спальнею дизайнер розставила для додаткової шумоізоляції.

Найзатишніший кут кухні перед вікном займає обідній стіл з акцентним освітленням, а кутова кухня забезпечила багато робочого місця, так як її загальноприйнятий розмір ми збільшили за рахунок сусіднього відкритого коридору, куди винесли холодильник. За скляною перегородкою – диван і стіна бажань: прапорцями можна відзначати місця вже минулих подорожей і намічених планів. Сіро-коричневий диван відмінно виглядає з цегляною дуже мальовничою стіною за ним, а перед диваном традиційна tv-зона. У зв’язку з цим штори біля телевізора заплановані black out, щоб зображення не поглиналося денним світлом. Ідеальне місце для племінника, якщо доповнити його ігровою приставкою і пультом для геймерів. Невелика стіна між кухнею і вітальнею і tv-стіна в спальні виконані штукатуркою під бетон. Дизайн студія і майстер підбирали кілька варіантів її фактури, але вибрали і погодили її досить швидко. Підлога – плитка з теплою підлогою і паркет, що стикується ідеальним рівним швом, а сама керамогранітна плитка є єдиним цілим з обробкою санвузлів. Вони вийшли дуже мінімалістичними і скульптурними. І тому виглядають більшими, ніж насправді. Гостьовий туалет дуже місткий, а значить йому додали функції пральні і сховали її за шафовими фасадами. Там же, в шафі і кошик для білизни, а порошки і рідини для прання, інша побутова хімія зберігаються в шафі над інсталяцією.

Сімейна спальня за трьома … ні, не замками, а шафами. Дуже відокремлена, шумоізольована, узголів’я ліжка – його фон прикрашений натуральної дерев’яної декоративною панеллю з вибірковим підсвічуванням. Синє м’яке ліжко прямих форм було виготовлено на замовлення.

Столик для мейк-апу і спортивний елемент для вправ спини, захований у шафі – для дівчини. Балкон трикутної форми запланований, як майстерня – кабінет, теж для неї, там господиня квартири буде займатися шиттям. Дизайн і ремонт виконала наша дизайн-студія, все відповідає проекту, і в недалекому майбутньому, після повного декорування ми покажемо вам фото реалізованого дизайну квартири, і ви зможете порівняти візуалізацію і реалізацію дизайну.

А тим часом господарі обживаються, наповнюють квартиру декором, побутовою технікою, всіма деталями з проекту.

Ціна дизайну в пакеті оптимальний, виходячи з 30$ за 1м склала 2 010 $.

Ціна за дизайнерський ремонт з чорновими матеріалами, укладанням плитки і фарбуванням склала 20 100$.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.