Кількість кімнат: 3
Площа: 96 м2
Рік: 2018
Завдання

Максимально економний ремонт, використовувати існуючі стелю і стіни

Другий поверх для дитячої кімнати для гостей.

Оздоблювальні матеріали з наявності з Епіцентру.

ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Дизайн дворівневої квартири для коханої в ЖК “Комфорт Таун”.

Цю квартиру, а з нею дизайн-проект і сучасний дизайнерський ремонт замовник подарував своїй коханій. Перший поверх зайняла передпокій, кухня-вітальня з диваном і невеликою бібліотекою, сходи із загальної зони, загальний і хазяйський санвузли, а також спальня з величезними шафами і виходом на чималу терасу. Верхній поверх віддали під гостьову дитячу: ігрову і спальню для дитини старшого шкільного віку.

Оздоблювальні матеріали були обрані з наявності. Скляна перегородка над першим поверхом і шафи з приглушеною прозорістю візуально збільшують загальний обсяг квартири, бетонна стеля і майже безбарвний інтер’єр створюють виразний стиль і підкреслюють форми при невеликих вкладеннях в ремонт.

Ціна дизайну безумовно виправдовує себе, адже інтер’єр не просто отримує стильність, але ще й дає можливість за допомогою сильної композиції і правильно розставлених акцентів підкреслити вигідні елементи, не вкладаючи в них, наприклад, бетонну стелю і газоблочні стіни, і невеликими коштами в рази посилити значення композиції. Адже найдорожче в будь-якому інтер’єрі – це поєднання форм, фактури і кольору.

А тепер деталі: дизайн кухні повинен передбачити зручність, ергономіку і місткість. І безумовно, бюджет. Продумуючи дизайн-проект, ми створюємо його завжди так, щоб один і той же виріб було можливо виконати в будь-якому бюджеті, з’єднавши якомога більше варіантів фасадних матеріалів: ДСП, шпон і МДФ, фарбоване і розкрите масло-воском дерево, HPL-панелі, і це далеко не весь перелік використовуваних сьогодні фасадних рішень. Ще кухня-вітальня комплектується рекомендованим елементом корпусних меблів – невисокою тумбою-бібліотекою з прозорими або напівпрозорими, на вибір замовника, розсувними дверцятами – захистом від пилу.

Глянець скла із шаф вітальні переходить в спальню і зону перед ванною, закриваючи собою довгу шафову групу. Ефект єдиної шафи створює відчуття більшого простору, ніж насправді. Між шафою і стіною розмістилися консольні забіжні сходинки на мансардний поверх. Навіть невелика видима частина сходів дуже збагачує інтер’єр, як і форма верхнього поверху. Елементи покрівлі хоч зменшують простір, зате додають архітектурної пластики інтер’єру поверхів, що робить дворівневу квартиру неповторною. Верхній поверх візуально ділитися на дві частини: спальну і ігрову.

Всі інші деталі інтер’єру – підлогове покриття, плитка санвузлів, освітлення, – можуть бути максимально простими, і при цьому не особливо впливати на композицію інтер’єру. Що ще раз доводить – за підлогу, стіни і стелю потрібно платити і з дизайном, і без дизайну, але при однакових витратах ремонт з дизайном однозначно буде цікавіше, практичніше і виразніше.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.