Рік: 2021
B0267 A
1+big
B0180
2
B0116 A
3
B0126
4
5
6
B0067 A
B0281
7
13
14
8
9
10+small
B0327 A
11
12
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

У замовленні  дизайну мережі магазинів замовник віддав перевагу дизайн-студії «Інгвар».

300 м2 торгової площі для продукції українських фермерів – це бутиковий дизайн та ремонт з різноманітністю товарних зон, а дизайнерський ремонт магазину поєднує сучасні рішення та стилістичні традиції України.

Весь дизайн-проект та ремонт торгового залу виконано у корпоративних кольорах замовника, які запропонували наші архітектори.

Замовити дизайн, ремонт, комплектацію магазину в одному місці – це єдине правильне рішення для швидкого старту бізнесу, щоб швидко відкритися, що й зробили власники бізнесу. Головна суть роботи архітекторів та інженерів при запуску таких об’єктів не видно: це технології та системи управління, велике технологічне обладнання, яке потрібно вписати в інтер’єр, забезпечити безперебійне харчування при хронічній нестачі в Києві джерел енергопостачання, а це означає, що кіловат завжди менше, ніж потрібно. Інженерні рішення-автоматика та програмування, електропостачання в дизайн-проекті комерційних об’єктів покликані знайти та примножити потрібні кіловати. Дизайн та ремонт магазину, інженерні рішення тривали 4 місяці до його відкриття. За цей час були виконані: концепція дизайну мережі магазинів; ескізні рішення всіх зон торгівлі для всіх наступних магазинів мережі; дизайн-проект магазинів у зоні торгового кварталу «Лавіна», в одному приміщенні з Egersund та Лео-керамікою, та дизайн магазину на Осокорках, на виїзді до заміського котеджного містечка River island.

Дизайнерський ремонт комерційних об’єктів та дизайнерський ремонт будинку або квартири найчастіше відрізняються один від одного кількістю вкладень та їх призначенням: для комерційних об’єктів елементи декору, технологічне обладнання тощо повинні бути мобільними і легко переноситися в межах приміщення і навіть за його межами, щоб у разі оренди в іншому місці його максимальна кількість могла переїхати.

Ремонт під ключ виконаний так, щоб приклад ремонту магазину при огляді наживо або фото готового ремонту магазину, могли бути основою та доповненням до проектів наступних магазинів, опорою для чергового будівництва магазину мережі.

Сам інтер’єр магазину виконаний так, щоб підкреслити якість у всьому – якість ремонту та комплектації, якість продуктів, якість обслуговування. Підбір холодильного обладнання здійснювався нашим технологом, доповнювався та погоджувався трохи пізніше технологом магазину та замовниками, обігравався архітекторами та дизайнерами з нашого боку. Великий холодильний ряд із різними функціями зберігання запрограмований на почергове розморожування та охолодження згідно з графіком. Поруч розміщені рибна та м’ясна зони, технологічно та візуально розділені між собою. Високий вітринний холодильник для великих тушок на гачках привертає увагу покупців, дає можливість купити великими порціями та підкреслює статус інтер’єру магазину.

Замовити дизайн магазину, дизайнерський ремонт магазину можна у студії інтер’єрів INGVAR, найкращі дизайнери та архітектори, що створюють наші проекти, допоможуть Вам вирішити найскладніші та важливі завдання перед відкриттям магазину та проведуть Вас від старту проекту до відкриття Вашого магазину. Після цього ми зробимо фото реалізованого проекту та відправимо його до нашого портфоліо збудованих магазинів.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.