Кількість кімнат: 3
Площа: 61 м2
Рік: 2019
Завдання Мінімальними засобами створити сучасний і зручний інтер'єр.
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Дизайн хрущовки архітектурні особливості: Замовники не допускають перепланувань, але можна переносити дверні отвори і об’єднання санвузлів. Дуже маленька кухня.

ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Дизайн-проект хрущовок відрізняється від роботи з новобудовами крім своїх площ додатковими завданнями: наприклад, зробити ремонт так, щоб мінімально заважати сусідам. Зробити заміну старих комунікацій. Зберегти всю житлову площу. Зробити маленькі санвузли та кухню зручними. У нашому випадку в двокімнатній хрущовці на лівому березі Києва проживає сім’я з двох чоловік. Кабінет професора передбачає багато книг, робоче місце і стелаж для спінінгів. Спальня і кухня проектувалася з орієнтацією на смак дружини. Основним завданням ми собі ставили візуальне збільшення простору, тому коридор значно збільшили дзеркалом, а всі інші деталі-вішалку, антресоль для головних уборів, пуф – пропорційно вписували вже в візуально більший коридор.

Логічно, що дизайн-проект хрущовки не припускав величезних вкладень в ремонт, тому зводили все тільки до необхідних для комфорту речей: нова електрика, нова сантехніка, рівні стіни, трохи декоративної штукатурки, двері і меблі.

Для найменших вкладень використовували улюблений господинею лофт, меблі передбачається з дсп, підлога – ламінат. Один з найпростіших прийомів декору – недорога цегла, розрізана вздовж, замість клінкеру. Закладаємо стіну кабінету, шпаклюємо в ньому щілини і шви, фактуро надаємо кольоровості, і отримуємо бюджетну, але дуже мальовничу стіну. Інша пластичність квартири досягається за допомогою меблів. Окрему увагу приділяємо кухні: в 7 м2 потрібно помістити все кухонне обладнання, духовку підняти на рівень комфортного використання, вище стільниці, і при цьому забезпечити два посадкових місця для спільних вечерь. Для цього проектуємо кутову кухню і робочу поверхню уздовж вікна. Крихітна обідня зона теж помістилася, і господарі залишилися дуже задоволені.

Безумовно, зміна параметрів санвузла за рахунок невеликої прилеглої комори дало більше комфорту, і ванна доповнилася зручним умивальником і пральною машиною, яка раніше перебувала в цій коморі площею 2 м2. Унітаз з гігієнічним душем, умивальник, дзеркало виглядають компактно, і на скільки можливо, зручно розташовані.

Робота здана в строк, простір істотно змінився, стало впорядковано, що ще раз підтверджує, що навіть невеликі старі квартирки можуть знайти нове життя і новий рівень комфорту для їх власників.

І, звісно ж, портфоліо наших робіт чекає на вас в розділі фото готових ремонтів, в розділі «реалізовані проекти» ви побачите фото реалізованого дизайну квартири і зможете порівняти представлені нами візуалізації з реалізацією – тим, що вийшло в результаті.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.