Рік: 2021
41
91
101
111
121
11
71
81
21
31
51
61
131
141
11
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Дизайн дворівневої квартири зі сходами на металевому каркасі під Києвом, ЖК «Петровский квартал»

Молода сім’я купила квартиру на першому-другому поверхах  зі щойно зробленим попередніми господарями ремонтом, і він виявився абсолютно їм не до вподоби. Хлопці вирішили замовити дизайн інтер’єру  в стилі мінімалізм і монохром, використовуючи відтінки білого, сірого і чорного, розбавлені дерев’яними фактурами. Мінімалістичний дизайн інтер’єру трохи натякає на стриманий шик і при цьому з помірних надмірностей передбачає біокамін, обшитий плиткою терраццо, окремий циліндричний умивальник і душ-сауну в санвузлі першого поверху, а також дзеркальну стінку вздовж сходів. Все побудовано на композиції форм і кольору, трохи скляних підвісних світильників і простий декор створюють дорогі поєднання, які врівноважуються і нейтралізуються грубою штукатуркою вітальні і кабінету, який з часом перетвориться на дитячу кімнату.

Головний вхід зі сходами на перший поверх квартири веде прямо з вулиці невеликої прибудинкової території, і задає тон скульптурної неповторності і виразного концептуального інтер’єру дворівневого простору, одночасно наповнюючи кожен квадрат функціоналом: одна зі сходинок одночасно є основою для внутрішньопідлогового конвектора вздовж вікна і лежанкою для собаки і котика, а з протилежного боку –  шафи для верхнього одягу і взуття. Далі за стіною вхідної зони по ліву руку – кухня з невеликим островом-мрією господині квартири і замаскований гостьовий санвузол, в якому помістилася сауна з душем – фішка для господаря. Диван, камін і телевізор заповнюють лаконічним затишком кімнату неправильної трапецієвидної форми, а крісло з бібліотечними полицями в кроці від сходів відображає світ захоплень дуже творчих і неординарних молодих людей. Ширину сходів візуально подвоїли за допомогою дзеркальної стіни, а той факт, що вона закрита, дає можливість зробити під нею гардероб і зберігати габаритні речі. Проте невеликий фрагмент сходів все одно є привабливою частиною інтер’єру, що демонструє в собі справжній модний дизайн сходів.

Сучасний дизайн сходів в інтер’єрі квартири і її конструкція припускають колишнє розміщення відносно перекриття. Таке рішення зберігає бюджет, який ми переспрямуємо на заміну металу з більшим перерізом для міцності сходів при заміні їх конфігурації, так як колишня конструкція від забудовника виявилася дуже хисткою, і використовувати метал повторно не видається можливим. Самі сходинки будуть виконані в тому ж матеріалі, що і покриття для підлоги: вініл на фанерній основі. Решта вінілу вкладеться на теплій водяній підлозі від газового котла, в поєднанні з вбудованими внутрішньопідлоговими конвекторами і біметалічними радіаторами відсічуть холод і не допустять вогкості першого поверху, створюючи комфортний здоровий клімат в просторі.

Вбудовані гіпсові точкові світильники створять цілісність стелі, а акцентне зонування освітленням подвійно посилить архітектурну пластику інтер’єру: з одного боку формами підвісних світильників, з іншого – тінями від них. Фарбування стелі, стін і дверей в колір s-1000-n (блідо-сірий) задасть стартовий тон монохромним ідеям дизайну, які продовжаться в кам’яних панелях кухні і каміна.

Дизайн сходів дворівневої квартири передбачає підсвічування основним і допоміжним світлом, розташованим так, щоб можна було самостійно замінити перегорілі лампочки без додаткових сходів і трюків еквілібристики. Лаконічна огорожа з гіпсокартону створює скульптурне завершення дизайну сходів і в той же час бюджетно створить безпечний простір сходової клітки, а також додатково шумоізолюючу приватну зону другого поверху від загальної частини квартири. Другий поверх має окремий вхід, який буде не часто використовуватися господарями, але знадобиться для занесення і заміни меблів в майбутньому або інших технічних потреб. Острівець перед входом і сходами облаштували посадковим місцем для можливого перевзування, і для більш частого релаксу і усамітнення, читання і медитацій, поки будинок не наповнений дітьми, адже потім ця зона стане більш гучною і прохідною. Спальня неправильної форми наповнена деревом, склом, дзеркальною поверхнею: декор додає помірного шику і навіть гламуру, але при цьому кімната залишається характерною. Вона вміщує невеликий, але стильний і місткий гардероб з вікном, TV-зону з місцем для домашніх тварин, шафову групу для футболок, джинсів, дрібниць і білизни на підхваті.

Кімната має кілька сценаріїв освітлення, дуже приваблива для усамітнення та випромінює елегантне багатство і хороший смак.

Дитяча ж дуже аскетична і зважена, в світлих тонах, багатофункціональна, починаючи з можливості спочатку використовувати її як кабінет і закінчуючи прекрасними перспективами підселяти до дитини бабусю або тітку, або навіть нянюшку цілодобового догляду, розташувавши її на дивані.

Санвузол другого поверху з чорною мозаїкою і вертикальним підсвічуванням створюють відчуття лакшері готелю і нестримного багатства, хоча співвідношення витрат і інтер’єру, як результату, показує колосально великий розрив, а це приємно і гаманцю замовника і його очам.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.