Кількість кімнат: 8
Площа: 306 м2
Рік: 2020
Завдання Енергоефективне будівництво будинку, впровадження системи «розумний дім» , особистий простір кожного члена сім'ї, відображення в інтер'єрі східних філософій мислення господарів. Дизайн будинку в котеджному містечку «Лісове озеро» - самий повільний проект, який створювала наша дизайн-студія. Робили візуалізації інтер'єру будинку по кресленнях від будівельників, а ось проектну документацію виготовляли і коректували трохи менше, ніж рік. Все тому, що Замовники завчасно, тільки купивши ділянку в комплексі з будівництвом і стартувавши з фундаменту, замовили дизайн будинку. Тому часу на ідеальні композиційні рішення було досить.
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ:

Найважливішими зонами сім’я виділила кухню- вітальню з терасою, батьківську спальню і кабінет господаря, так як його сфера діяльності передбачає віддалену роботу.

Також в будинку будуть дві спальні для дітей, гардероб, два санвузли, і нижній поверх для відпочинку, спорту і здоров’я, з сауною, тенісним столом і місцем відпочинку.

Весь будинок витриманий в тихій колірній гамі, монохромно, з акцентами на форму, фактури, стрункість поєднань без емоційних сплесків, тому будинок вийшов витриманим і випромінюючим стабільність, як і самі його господарі. За рік проектування не змінилося жодне планувальне або інтер’єрне рішення, що говорить про планомірну і чітку побудову завдань, схожість в погляді на майбутній будинок архітектора і замовника, і загалом правильному векторі в стилістиці і функціональних рішеннях.

Камін у вітальні – не тільки прикраса, але і обігрів. Система «розумний будинок», енергозберігаючий тепловий насос, теплі водяні підлоги, утеплювач 150 мм, – все це – складові енергоефективності будинку і його продуманості до деталей.

Оздоблення каменем, деревом, штукатуркою. Навіть невеликі акценти в дитячих кімнатах шпалерами з принтами – теж дуже стримані, і тільки спальні місця на двоповерхових конструкціях дитячих кімнат видають експресивність і нестримність дитячих забаганок. Багато повітря і свободи в приміщеннях. Ставний диван вітальні і абсолютно особливі стильні спальні місця – ось найсильніша особливість цього будинку. Окремо слід звернути увагу на дуже сучасний і в той же час респектабельний затишок кабінету. Він немов уже наповнений чоловічою енергією. Робоча зона і місце для відпочинку зі зручним кріслом своєму розпорядженні до тривалого усамітнення і розумової діяльності інтелектуала. Інженерні та оздоблювальні роботи почнуться цього літа, після чого ми обов’язково подамо в розділі «фото реалізованих об’єктів» фото готового будинку.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.