Кількість кімнат: 4
Площа: 124 м2
Рік: 2020
Завдання Комплексно виконати дизайн і ремонт квартири, що забезпечить повну відповідність проекту. Ключові рішення інтер'єру - перевага форм і монохромність, колірна небагатослівність автора.
ІСТОРІЯ І РІШЕННЯ:

Квартира призначена для проживання сім’ї з двома дітьми 4-6 років, для відпочинку і релаксу, прийому гостей, і проведення в її стінах великої кількості часу: молода жінка займається інвестуванням в нерухомість і багато часу проводить вдома.

Нам надійшла пропозиція комплексно виконати дизайн квартири і ремонт квартири, що забезпечить повну відповідність проекту. Ключові рішення інтер’єру-  перевага форм і монохромність, колірна небагатослівність автора.

Натуральні матеріали і фактури підкреслюють вишукану простоту мінімалізму: дерево, декоративна штукатурка з елементами слюди (Італія), світлі тони, вмонтовані гіпсові світильники, які зливаються і стають єдиним цілим зі стелею і зовсім не виділяються на ній, навіть шви від вбудовування зашиваються нашими будівельниками.

Гнуті радіусні стіни штукатуримо, використовуючи як інструмент спеціально виготовлені лекала, профілі вбудованих плінтусів змонтували до шпаклювальних робіт і запакували тимчасово порожній простір, щоб захистити створену нішу від пилу і бруду, розпакування цих ніш трапиться перед вирівнюванням площини підлоги і укладанням підлогового покриття.

До речі, про підлогове покриття в квартирі: дизайн інтер’єру квартири передбачає дошку-масив висотою 22 м, яка укладається на фанерну основу не менше 8 мм. Чому ще на етапі початку дизайн-проекту важливо погоджувати матеріал підлогового покриття? Це пов’язано з монтажем дверних коробок для дверей прихованого монтажу: двері повинні бути підняті на 1-2 мм над чистою підлогою, щоб в подальшому покриття можна було завести під дверні коробки, а примикання дверей до підлоги було ідеальним і не вимагало додаткових малярних та інших робіт .

АРХІТЕКТУРНІ ОСОБЛИВОСТІ КВАРТИРИ:

Чим же дорогий дизайнерський ремонт відрізняється від недорогого або навіть недорогого НЕ дизайнерського?

Розглянемо на нашому прикладі. У складі ціни є три впливаючі фактори.

  1. Композиція. Вважаємо, що найдорожчим в інтер’єрі є саме композиція. Поєднання форм і кольору – на першому місці. За хорошим дизайном можна заховати мільйон похибок і помилок будівельників, можна не помітити очима, наскільки рівний чи ні кут, або стіна, композиційне рішення і поєднання колірних рішень буде завжди на першому місці. Що відрізняє маленьке чорне плаття або брючні костюми бідної на той час Коко Шанель? Особливе сміливе бачення, нова форма
  2. Оздоблювальні та чорнові матеріали. Чорнові теж мають безліч цінових градацій і відповідно фізичних і хімічних якостей: міцність і еластичність штукатурок і клеїв плюс використання з’єднуючих шарів грунтовок, бетоноконтакту, спеціальних стрічок і куточків для додаткової міцності забезпечують тривалу або позачасову стійкість виконаного ремонту до тріщин. Оздоблювальні матеріали. Плитка дорога від недорогої відрізняється перш за все своєю геометрією – якщо вона зроблена на дорогому і точному обладнанні, похибка може бути мінімальною.

Які дефекти облицювальної плитки впливають на кінцевий результат? Однаковість. Розбіжність у розмірі навіть в один мм на загальних площах може сукупно назбирати збій по шву в 2-3 мм, саме тому робота плиточника – це ювелірна творча робота, з винахідницькими фрагментами. (Але про якість виконання робіт, як про третю складову ремонту, розповімо трохи пізніше.) І так, різна в розмірі плитка, з непрямими кутами, вигнута (краї плитки випирають з її загальної площини), увігнута (краї плитки ніби опущені, і якщо є такий недолік, кути плитки, зрізані під 45 *, будуть з «животиками» – по краях дуже щільне примикання, а по центру більше порожнечі). І навіть плитка пропелером (або вісімкою), коли частина плитки вигнута, а частина ввігнута, немає площини. Якісна плитка обробляється по краях для ідеальної геометрії торців. Це називається ректификат. Якщо обрати плитку ректификат, вона завжди буде укладатися красивіше і рівніше в порівнянні зі звичайною. Відповідно і вартість її більше.

Фарба: і дорогі й дешеві, основа буде однаково або майже однаково гарна . Питання тільки в її зносостійкості, стійкості перед брудом, класу стійкості до вологого стирання та миття, а також вигорання від світла, матовості, покриваності і т.п. Фарбою будь-якої якості можна досягти потрібного візуального ефекту, питання тільки в довговічності пофарбованих поверхонь. З декоративною штукатуркою історія складніша: від якості декоративної штукатурки залежить і міцність, і зовнішній вигляд, але зовнішній вигляд ще залежить і від руки майстрів, чия робота теж дуже художня і залежить від смаку і досвіду майстра. Часто Україна повторює імпортні оздоблювальні декоративні суміші і тим самим здешевлює їх, але як правило, здешевлюючи продукт за рахунок виробника, потрібні ефекти ми теж втрачаємо.

Наприклад, підбираючи декоративну штукатурку в квартиру, яку ми зараз розглядаємо, італійські та українські зразки відрізнялися між собою вкрапленнями слюди: український варіант виглядав з темними плямами, а італійський був схожий на вкраплення матового золота. Однак, якщо обмеження в бюджеті – обов’язкова складова проекту, альтернатива завжди є.

  1. І третій кит якісного ремонту – рівень майстрів. Ідеально побачити роботу бригади або декількох бригад однієї команди, дизайн і меблювання в реалізованому дизайні квартири, будинку, іншого проекту, портфоліо фото справжніх ремонтів з дизайном і тільки після цього приймати рішення. Наші бригади завжди відповідально і якісно виконують всі етапи робіт, авторський і технічний нагляд під час ремонту квартири дає можливість максимально зберегти композиційні рішення, комплектацію і підбір.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.