Портфоліо дизайн-студии інтер'єрів INGVAR в Києві

Для зручності користувачів сайту усі дизайни квартир, будинків і комерційних об’єктів сегментовані на два головні розділи:

  • Дизайн-проект інтер’єрів
  • Готовий дизайнерський ремонт

Далі Ви можете переглянути будь-який з розділів, що цікавлять Вас,

  • Портфоліо дизайн будинків
  • Портфоліо дизайн квартир
  • Портфоліо дизайн дворівневих квартир
  • Портфоліо дизайн офісів

В портфоліо з дизайном офісів знаходяться і інші об’єкти комерційної неруховості – ви можете знайти дизайн школи, дизайн магазину.

Важливо звернути увагу, що портфоліо дизайн бюро складається з реалізованих об’єктів, де розташовані тільки фото інтер’єрів стильних будинків і квартир, і дизайнів, там тільки візуалізація.
Майже кожен дизайн інтер’єру наша студія виконує в комплексі з дизайнерським ремонтом, що дає можливість максимально забезпечити відповідність дизайну і ремонту квартир, будинків, інших об’єктів нерухомості. Щоб порівняти дизайн і ремонт на відповідність, можна подивитися обидва розділи портфоліо або знайти наші гифки “дизайн-ремонт”, які теж дають загальне розуміння, як у нас виглядає візуалізація-реалізація дизайн-проекту. Ще один зручний спосіб вивчити дизайни квартир, що цікавлять Вас, шукати їх, уточнюючи ЖК. Наприклад: дизайн дворівневої квартири ЖК “COMFORT TOWN” або дизайнерський ремонт квартири “під ключ” Київ ЖК “Варшавський”, дизайнерський ремонт квартири в ЖК “Нивки Парк”. Такий пошук буде підказкою, що роблять інші власники схожих на вашу квартир.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.