Тут відповіді на всі ваші питання а можливо навіть і більше

 • Чи займаєтесь ви дизайном інтер'єрів громадських закладів?

  Звичайно ж, ми з великим задоволенням візьмемося за оформлення будь-якого об’єкта, будь-то готель, клуб, кафе чи ресторан, магазин чи офіс, а не лише квартири та котеджі. Наші дизайнери мають досвід роботи з різними об’єктами, тому його призначення та розмір не мають значення. Наші фахівці перетворять недоліки будь-якого інтер’єру на його переваги.

 • З чого потрібно розпочати, якщо ми хочемо замовити дизайн інтер'єрів у вашій компанії?

  Ви можете зв’язатися з нами по телефону і домовитися про зустріч, наші співробітники зможуть відповісти на всі питання, що Вас цікавлять. Або надіслати заявку електронною поштою на нашому сайті. Для того, щоб створити повноцінний дизайн-проект, дизайнер обов’язково повинен відвідати приміщення, над яким належить працювати.

  Необхідно відчути атмосферу приміщення, вивчити існуючі комунікації, особливості архітектури, звернути увагу на матеріали та покриття стелі, підлоги, стін, а також потрібно зробити обмір приміщення. При проведенні ремонту необхідно в проектуванні потрібно врахувати все, навіть незначні деталі, інакше вони можуть обернутися для вас проблемами і марними додатковими витратами.

  Крім обміру об’єкта, необхідно скласти технічне завдання, де будуть перераховані всі побажання по кількості приміщень, їх наповненню, стилістиці, оздоблювальним матеріалам та ін. і тим успішнішим буде результат.

 • Як відбувається розробка дизайн-проекту?

  Вся робота починається з виконання вимірів приміщень та складання технічного завдання. Далі розробляються варіанти планувальних рішень і з них вибирається одне, найкраще і комфортне. Після затвердження планувального рішення починається розробка концепції дизайну-інтер’єру всієї квартири в цілому та окремих її приміщень зокрема.

  Для цього здійснюються поїздки в салони і магазини, де дизайнер консультує і допомагає не розгубитися у величезному виборі матеріалів, і підібрати саме те, що потрібно і ідеально вписуватиметься в майбутній інтер’єр. Також здійснюються зустрічі дизайнера та замовника для обговорення запропонованих варіантів виконання та вибору найбільш цікавого та близького тим, для кого створюється інтер’єр. І звичайно ж, як тільки вибрані всі необхідні для інтер’єру матеріали, предмети меблів тощо, робиться 3D-візуалізація інтер’єру кожного з приміщень. Тут уже можна побачити весь інтер’єр загалом, з його пропорціями, квітами та фактурами. Протягом усієї розробки дизайн проекту, у міру вибору та обговорень, робиться комплект креслень необхідний для будівельників, щоб втілити задуманий інтер’єр у життя.

 • З чого розпочинається робота при створенні дизайн-проекту?

  Робота над дизайн-проектом починається зі складання технічного завдання на проектування, де будуть відображені всі побажання, вимоги та мрії мешканців, після цього робиться замір приміщення з оцінкою його можливостей, матеріалів стін та місць розташування комунікацій. Далі починається розробка варіантів планувального рішення. Саме від планувального рішення залежатиме те, яким комфортним і наскільки успішним вийде результат.

 • Як вибрати стиль майбутнього інтер'єру?

  Вибір стилю інтер’єру багато в чому залежить від розміру приміщення, характеру всіх мешканців, їхнього хобі та способу життя, та багатьох інших факторів.

 • Скільки варіантів планувальних рішень включає дизайн-проект?

  У процесі виготовлення дизайн-проекту, як правило, пропонується три планувальні рішення. Часто цих варіантів буває і більше. Все залежить від можливостей та параметрів квартири, матеріалів стін та поставленої перед дизайнером завдання. Ці планувальні рішення пропонуються замовнику на вибір, і найоптимальніше з них те, що повністю підходить для життя її мешканців, розробляється в дизайн-проекті.

 • Навіщо необхідний ескізний дизайн-проект інтер'єру?

  Ескізний дизайн-проект інтер’єру допомагає зрозуміти можливості Вашої квартири, будинку чи офісу. Тобто це ідея, концепція Вашого майбутнього інтер’єру. А щоб втілити цю ідею в життя – потрібний робочий дизайн-проект, до складу якого входить:

  1. Комплект креслень необхідних для будівельників,
  2. Підбірка конкретних оздоблювальних матеріалів стін, підлог та стель, світильників, предметів меблів та ін.
  3. 3D-візуалізація, яка дає уявлення не тільки про об’єм та геометрію приміщень, але й допомагає побачити інтер’єр цілісно, ​​коли всі матеріали підібрані дизайнером для проекту збираються в одну закінчену картину.
 • Скільки людей задіюється, щоб створити якісний дизайнерський ремонт?

  Дизайнер, комплектувальник, виконроб, 1-2 сантехніка, 1-2 електрики, 2-4 маляра-штукатура, установник дверей, 1-2 плиточники, паркетники, зварювальник, 2-4 вантажники, 2-3 майстри клінінг. Усього 15-18 осіб.

 • Навіщо потрібний дизайн-проект?

  Щоб точно знати, якого результату очікувати, мати кінцеву мету та щоб ремонт відповідав очікуванням.

  Щоб економити, купуючи все у кількості зі специфікацій, з можливими дизайнерськими знижками та знанням товару.

  Щоб нерухомість більше котирувалася при здачі чи продажу

  Щоб будівельники мали чітке завдання та нічого не переробляли. Щоб уникнути нестиковок та дрібних похибок, що впливають на загальний вигляд. Щоб уникнути непоправних інженерних помилок, що виявляться після завершення ремонту. Ремонт з дизайну і без нього коштує однаково. Але виглядає зовсім по-різному. Все вирішує композиція.

 • Скільки коштує весь дизайнерський ремонт під ключ із меблями?

  Повністю укомплектований дизайнерський ремонт може стартувати від 550-600 $ за 1 м2 з меблями. Однак будь-які декори та елементи (скляні перегородки, декоративну штукатурку, панелі тощо) потрібно рахувати за проектом. Дизайнерський індивідуальний ремонт без меблів у повній комплектації без меблів стартує від 450 $ за 1 м2.

  Дизайнерський ремонт з фіксованою ціною та повним набором електро та сантехнічного обладнання стартує від 350$ за 1 м2.

 • Скільки триває добрий дизайнерський ремонт?

  Всі чернові роботи (80% і чистові) реально виконати за 2 місяці для маленьких і 3 місяці для великих площ. Однак слід знати, що на термін може впливати висихання штукатурки, шпаклівки. У зимовий час ми ставимо для прискорення процесів вологоуловлювачі і на добу виводимо зі стін по 10-15 л води.

 • Як зробити практичним та стильним світлий ніжний дизайн квартири?

  Існує думка, що світлі квартири поступаються іншим за зносостійкістю. Як цього уникнути?

  Використовувати поверхні, які легко миються і не схильні до пошкоджень: плитка, камінь, панелі в місцях, які найбільш активно контактують з нами-кухня, вхідна група, зона столу, узголів’я ліжка. Решту можна фарбувати зносостійкою вологостійкою фарбою, яку можна мити. Наприклад, Sadolin Bindo.

 • Який термін виготовлення дизайну будинку, квартири, комерційних об'єктів?

  Квартира до 100 м2 проектується 4-6 тижнів без урахування правок від замовника. Дизайн будинку – від 6-8 тижнів. Дизайн-проект комерційних об’єктів до 300 м2 – 6 тижнів.

 • Що включає модний дизайн інтер'єру в 2021 році і які тренди сьогодні на піку?

  Модно все старе та відреставроване, воно надає інтер’єру індивідуальності. Характерні великі індивідуальні деталі: скульптури, картини, незрозумілі, ніби випадково інтегровані в інтер’єр елементи, що розпалюють цікавість. Несподівані поєднання кольорів. Монохромний кольоровий інтер’єр: все абсолютно в одному акварельному кольорі – стіни, меблі, текстиль, і лише спалахи кольору. Модні глиняні, пісочні етномотиви, простори, що перетікають, округлені форми меблів, рифлені фасади. Завжди поза часом дерево та камінь в інтер’єрі та живі багаторічні кімнатні квіти у контражурах сонячного світла.

 • Чи варто замовити модний трендовий дизайн інтер'єру, чи щось поза модою?

  Подразниками, на наш погляд, є, у всі часи, тільки Пшонка-стайл, що відрізняється багатством, недоречністю та несмаком. Коли композиція інтер’єру добре зважена, будь-який стиль добре виглядає поза часом.

 • Чому ваш дизайн інтер'єру дорожчий, ніж у інших?

  У нас середня цінова політика: є ціна

  дизайну квартир у Києві вище та нижче нашої. Дорожче за інших у першу чергу тому, що наш продукт цінніший. Є в кожній сфері недорогі речі, які нам і даремно не потрібні, а є ті, за які ми всі готові платити. Ми проектуємо, виходячи з тенденцій та плануючи дизайн поза часом з оцінкою розвитку трендів інтер’єру наперед, іноді на виріст замовнику.

  Є також фактори стилю, впізнаваності, повноти креслень, інформативності проектної документації та іншого, але краще два ескізи на серветці від руки талановитого архітектора, ніж повний, але нікчемний проект, який не надихає. У нашому випадку ви платите за повний проект талановитих дипломованих та сертифікованих архітекторів, дизайнерів.

 • Чому затишний і стильний дизайн інтер'єру часто не те саме за відчуттями?

  Затишок – це місце, де нам добре, і де ми у своїй тарілці, органічні, те, до чого звикли. Затишний – упорядкований, із зручностями, – каже Вікіпедія. Значення слова “стильний” – ефектний, що приваблює.

  Стильний дизайн – це наслідок покращення наших житлових умов: збільшення метражів, підвищення комфорту, ми від необхідного переходимо до достатнього чи багатого, але не зайвого. І в момент переходу на краще деякі люди відчувають незручність та дискомфорт. Варто внутрішньо бути готовому до змін, покращити або замінити те, що вже й так було чи є, і стильний інтер’єр стане для вас затишним, звичним, самодостатнім. Ви відчуєте, що стильний затишний інтер’єр – це і-і, а чи не-або. Якщо замовник почне дозволяти собі наочність, зміни, сміливість, зможе отримати затишний, стильний, сучасний дизайн інтер’єрів. Навіщо тоді дизайнер, якщо потрібно зробити все, як було раніше і чого звик? Найчастіше якщо дотримуватися прив’язки до минулих рішень, виходить старомодний, нікого не хвилюючий, інтер’єр. Людина залишиться задоволеною, але не задоволеною результатом.

 • This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.