Сучасний ремонт квартири у Києві прийнято розпочинати з дизайну. Тому завдання номер один – потрапити на об’єкт для виконання вимірів. Часто забудовник дозволяє і допомагає виконати виміри ще до видачі ключів від квартири – співробітники спецвідділу супроводжують і дають можливість виконати перше і найпростіше завдання. У разі інших правил, коли доступ до квартири можливий лише після оформлення всіх документів про власність, дизайнер може розпочати проект, спираючись лише на планування від ЖК. У разі робиться ескіз перепланування без уточнення розмірів, візуалізації, і лише після обмірів креслення об’єкта. Після обмірів також можливі деякі уточнення та коригування візуалізацій.

Отже, виконувати дизайн-проект квартири в новобудові можливо і з обмірами, і без них, але після ескізних рішень та візуалізацій обміри є обов’язковими.

На що звертають увагу дизайнери Інґвар під час обмірів?

 1. Розміщення та утримання електрощитової: схема розміщення, габарити, який взводний кабель від забудовника, напруга 220 або 280 вольт, яке введення інтернету (оптоволокно або простий інтернет кабель, категорія кабелю тощо) чи передбачено домофон.
 2. Кількість витяжних каналів у квартирі: 2 або 3. Якщо на 2 санвузли передбачено лише один вентканал, під стелею обов’язково запроектувати витяжну трубу, що з’єднує два санвузли.
 3. Якість стяжки підлоги та її наявність/відсутність у кухні та санвузлах. Перевіряємо міцність стяжки, щоб вона не кришилася під покриттям для підлоги.
 4. Оцінюємо шумоізоляцію перекриттів та стін від забудовника, щоб при проектуванні прийняти додаткові метри.
 5. Звертаємо увагу на якість водопровідних труб, щоб використовувати такі ж, якщо це якісні труби, і вказати на їхню заміну до введення в квартиру, щоб виключити протікання в майбутньому.
 6. Висота каналізаційних випусків у стояках з метою їх зниження за можливості та необхідності.
 7. Якість примикань віконних конструкцій до стін, перевірка на необхідність додаткових заходів теплоізоляції, гідроізоляції.
 8. Лічильники води, тепла, газу. При можливості пропонуємо розміщення додаткового обладнання: редуктора, негабаритні фільтри грубої очистки води і тп.
 9. Візуальна перевірка на пошкодження віконних рам та стекол – рекомендуємо проводити замовнику.
 10. З’єднання несучих і не несучих елементів квартири в кутах та площинах: чи є арматура та перев’язки.
 11. Рівність площин та кутів стін квартир.

На результат дизайн-проекту в новобудові впливають технічні параметри – вони є незмінними умовами, що існують, і побажаннями замовника, які можна обговорювати, спільно змінювати, удосконалити при необхідності і бажанню. Щоб отримати технічне завдання від замовника і нічого важливого не проґавити, ми пропонуємо замовникам заповнити анкету, де передбачені всі деталі його майбутнього інтер’єру, і господарям залишається визначитися, що з переліку йому потрібно, а що ні.

Не секрет, що дизайн квартири в новобудові – радість для архітектора:

Великі кухні та вхідні зони, часто передбачене вільне планування, великі вікна, нові стояки. Але є й підводне каміння: куди відводити воду з кондиціонера, якщо зливовий стік не запроектований чи не збудований? Незручні несучі конструкції (все, що не можна заховати, потрібно дуже вигідно підкреслити і недолік перетворити на гідність), примикання верхньої частини вікон прямо до перекриття обмежує відкривання вікон і відпустку стелі для вбудованих світильників і тп.

Важливо помітити, що часто дизайн квартири в новобудові відрізняється великими параметрами бюджетів при менших обсягах ремонтних робіт, а це означає, що можна собі дозволити якісніше та модніше оздоблення.

Замовити дизайн-проект у новобудові легко:

Ми зустрічаємося на вашому або на нашому об’єкті для підвищення продуктивності спілкування будь-коли ви бачите наші результати, тому що ми бачимо Ваші завдання. Для ощадливого ставлення один одного ми одночасно можемо виконати виміри, якщо ми у вас, або ознайомити з усіма нюансами дизайнерського ремонту за нашим проектом, з якістю робіт і ступенем подібності з проектом, якщо Ви у нас. Всі візити нових людей на об’єкти наших замовників санкціоновані та офіційні, наші замовники люблять, коли наші потенційні замовники також стежать за якістю робіт.

Кращий дизайн квартири – той, який якісно реалізований під керівництвом автора проекту. Не змінюйте підрядника після дизайну, якщо хочете максимального результату. За узгодженим дизайн-проектом можна розпочинати дизайнерський ремонт у новобудові.

Насамперед проводять установку тимчасового електропостачання та санвузла, водопостачання. Ремонти в новобудовах проводяться згідно з правилами та графіками проведення галасливих робіт, прийнятих у ЖК.

Роботи починаються з виїзду дизайнера та бригади на квартиру, вивчаються місцеві правила, підписуємо документ про дотримання правил. Дизайнер та архітектор проводять інструктаж з послідовності робіт та головних завдань, на дрібницях, які тримаються на контролі та мають важливі наслідки, якщо щось упустити… видається письмова інструкція про послідовність та паралельність виконання робіт. Перед демонтажними роботами вікна та двері квартири захищаються від пошкоджень плівкою та картоном, а вбудовані елементи сантехніки – делікатною малярною стрічкою, яка не присихає.

Скільки триває ремонт у новобудові?

Дизайнерський ремонт квартири у новобудові займає до 3-4 місяців. При цьому всі замовні позиції для обробки стін, підлоги та стелі повинні бути замовлені на початкових етапах ремонтних робіт, про це подбають менеджер проектів, комплектувальник та дизайнер. А після вирівнювання стін можна замовити меблі, звичайний час виготовлення яких-2 місяці.
Тим часом виконуються малярні роботи: опрацювання кутів, проклеювання склополотном, щоб приховати можливі мікротріщини і т.д. Паралельно укладається плитка, потім вирівнюється підлога і відбувається підготовка до фарбування: монтуються механізми розеток, вимикачів. Прорізаються отвори для світильників. Після затирання плитки та знепилення приміщення готується до фарбування. Далі стіни захищаються та проводиться укладання підлоги. Далі освітлення та сантехнічне обладнання. Після встановлення меблів, обладнання, дверей кріпиться плінтус, фінішний елемент ремонту.

І прийде ще одне новосілля в новому житловому комплексі, де все менше кустарних ремонтів і все більше дизайнерських, зважених і продуманих до останньої дрібниці.

Плануєте замовити
ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ
РЕМОНТ?
Залишіть заявку
Ми з вами зв'яжемося!
Ми знаємо, як втілити ваші мрії в реальність.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.